Teatrul National Radu Stanca
14
iun
FAUST
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 14 iunie 2019, 16:00
14
iun
IZVORUL DANSULUI / SESSION
Centrul Cultural ,,Ion Besoiu'', Sibiu, 14 iunie 2019, 18:00
14
iun
STELELE CIRCULUI CONTEMPORAN / LA GALERIE
Redal Expo, Sibiu, 14 iunie 2019, 18:00
14
iun
MIHAITA. RECONSTITUIREA UNEI VIETI / GEORGE MIHAITA: THE REENACTMENT OF ONE’S LIFE
Filarmonica de stat , Sibiu, 14 iunie 2019, 18:00
14
iun
RULETA ROMANEASCA / ROMANIAN ROULETTE - A WHOLE LIFE IN ONE NIGHT
Teatrul Gong - Sala Parter, Sibiu, 14 iunie 2019, 18:00
14
iun
BLOSSOM
TNRS – Sala CAVAS , Sibiu, 14 iunie 2019, 18:00
14
iun
PESCARUSUL / THE SEAGULL
SALA DE SPORT - COLEGIUL NATIONAL Octavian Goga, Sibiu, 14 iunie 2019, 20:00
14
iun
HAMLET / LEV DODIN’S HAMLET
Fabrica de Cultura UniCredit la Constructii S.A – Sala Faust, Sibiu, 14 iunie 2019, 21:00
14
iun
MEDEA'S BOYS
Sala Studio TNRS, Sibiu, 14 iunie 2019, 21:00
14
iun
PESCARUSUL
TNRS – Sala CAVAS , Sibiu, 14 iunie 2019, 21:00
14
iun
MIHAITA. RECONSTITUIREA UNEI VIETI / GEORGE MIHAITA: THE REENACTMENT OF ONE’S LIFE
Filarmonica de stat , Sibiu, 14 iunie 2019, 22:00
14
iun
PISICI / CATS
Teatrul Gong - Sala Etaj, Sibiu, 14 iunie 2019, 22:00
15
iun
FAUST
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 15 iunie 2019, 16:00
15
iun
PESCARUSUL / THE SEAGULL
SALA DE SPORT - COLEGIUL NATIONAL Octavian Goga, Sibiu, 15 iunie 2019, 16:00
15
iun
REGULILE JOCULUI / THE RULES OF GAMES
Teatrul Gong - Sala Etaj, Sibiu, 15 iunie 2019, 16:00
15
iun
UN TRAMVAI NUMIT POPESCU
Spectacol itinerant Sibiu - Rasinari si retur , Sibiu, 15 iunie 2019, 16:00
15
iun
CUNUNA DE TINICHEA
Fabrica de Cultura UniCredit la Constructii S.A. - Sala Lulu, Sibiu, 15 iunie 2019, 18:00
15
iun
PAGE 127
TNRS – Sala CAVAS , Sibiu, 15 iunie 2019, 18:00
15
iun
IZVORUL DANSULUI / SESSION
Centrul Cultural ,,Ion Besoiu'', Sibiu, 15 iunie 2019, 19:00
15
iun
SINGUR / ALONE
BISERICA FORTIFICATA CISNADIOARA, Cisnadioara, 15 iunie 2019, 20:00
15
iun
SISTER ACT TRIBUTE / GOSPEL INSPIRATION
BISERICA URSULINELOR , SIBIU, 15 iunie 2019, 20:00
15
iun
HAMLET / LEV DODIN’S HAMLET
Fabrica de Cultura UniCredit la Constructii S.A – Sala Faust, Sibiu, 15 iunie 2019, 21:00
15
iun
STELELE CIRCULUI CONTEMPORAN / LA GALERIE
Redal Expo, Sibiu, 15 iunie 2019, 21:00
15
iun
FRUMOS E IN SEPTEMBRIE LA VENETIA / THE BEAUTY OF VENICE IN SEPTEMBER
Filarmonica de stat , Sibiu, 15 iunie 2019, 21:00
15
iun
100 DE MINUTE DE LIBERTATE / 100 MINUTES OF FREEDOM
Teatrul Gong - Sala Parter, Sibiu, 15 iunie 2019, 23:00
15
iun
TAXIMETRISTI / TAXI DRIVERS
Sala Studio TNRS, Sibiu, 15 iunie 2019, 23:00
15
iun
24 AUGUST
TNRS – Sala CAVAS , Sibiu, 15 iunie 2019, 23:00
16
iun
IN A FOREST DARK AND DEEP
Redal Expo, Sibiu, 16 iunie 2019, 16:00
16
iun
FRUMUSETEA ASCUNSA / HIDDEN IN PLAIN SIGHT
SALA DE SPORT - COLEGIUL NATIONAL Octavian Goga, Sibiu, 16 iunie 2019, 16:00
16
iun
HAMLET
Teatrul Gong - Sala Parter, Sibiu, 16 iunie 2019, 16:00
16
iun
FUGARII / THE FUGITIVES
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 16 iunie 2019, 18:00
16
iun
SPALAM COPILUL SAU FACEM ALTUL / BABY WITH THE BATHWATER
TNRS – Sala CAVAS , Sibiu, 16 iunie 2019, 18:00
16
iun
DOI IN UNU / ONE.ONE&ONE
Centrul Cultural ,,Ion Besoiu'', Sibiu, 16 iunie 2019, 18:00
16
iun
SISTER ACT TRIBUTE / GOSPEL INSPIRATION
BISERICA REFORMATA CALVINA, SIBIU, 16 iunie 2019, 18:00
16
iun
DRAGOSTE IN VREMEA REVOLUTIEI / KUSUKO - LOVE REVOLUTION -
Teatrul Gong - Sala Etaj, Sibiu, 16 iunie 2019, 19:30
16
iun
IN NUMELE TATALUI
BISERICA FORTIFICATA CISNADIOARA, Cisnadioara, 16 iunie 2019, 20:00
16
iun
FRANCISCO MOREIRA
BISERICA URSULINELOR , SIBIU, 16 iunie 2019, 20:00
16
iun
Povestea printesei deocheate / The Scarlet Princess
Fabrica de Cultura UniCredit la Constructii S.A. - Sala Eugenio Barba, Sibiu, 16 iunie 2019, 22:00
16
iun
TARA DIN INIMA MEA / OUR COUNTRY
Sala Studio TNRS, Sibiu, 16 iunie 2019, 22:00
16
iun
DONTCRYBABY
TNRS – Sala CAVAS , Sibiu, 16 iunie 2019, 23:00
17
iun
ASTEPTANDU-L PE GODOT / WAITING FOR GODOT
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 17 iunie 2019, 16:00
17
iun
JONGLERII DE PROPORTII / HUMANOPTERE
Filarmonica de stat , Sibiu, 17 iunie 2019, 16:00
17
iun
MON CABARET NOIR
Teatrul Gong - Sala Parter, Sibiu, 17 iunie 2019, 16:00
17
iun
TARA DIN INIMA MEA / OUR COUNTRY
Sala Studio TNRS, Sibiu, 17 iunie 2019, 16:00
17
iun
MOS NICHIFOR
SALA DE SPORT - COLEGIUL NATIONAL Octavian Goga, Sibiu, 17 iunie 2019, 18:00
17
iun
FRANCISCO MOREIRA
BISERICA REFORMATA CALVINA, SIBIU, 17 iunie 2019, 18:00
17
iun
DOI IN UNU / ONE.ONE&ONE
Centrul Cultural ,,Ion Besoiu'', Sibiu, 17 iunie 2019, 20:00
17
iun
JONGLERII DE PROPORTII / HUMANOPTERE
Filarmonica de stat , Sibiu, 17 iunie 2019, 20:00
17
iun
BEFORE BREAKFAST
Teatrul Gong - Sala Etaj, Sibiu, 17 iunie 2019, 20:00
17
iun
SISTER ACT TRIBUTE / GOSPEL INSPIRATION
BISERICA ROMANO-CATOLICA, Sibiu, 17 iunie 2019, 20:00
17
iun
MUSIC THROUGH AGES
BISERICA FORTIFICATA CISNADIOARA, Cisnadioara, 17 iunie 2019, 20:00
17
iun
Povestea printesei deocheate / The Scarlet Princess
Fabrica de Cultura UniCredit la Constructii S.A. - Sala Eugenio Barba, Sibiu, 17 iunie 2019, 22:00
17
iun
IDIOTII GENIALI / ALL GENIOUS, ALL IDIOT
Redal Expo, Sibiu, 17 iunie 2019, 22:00
17
iun
MOS NICHIFOR
SALA DE SPORT - COLEGIUL NATIONAL Octavian Goga, Sibiu, 17 iunie 2019, 22:00
17
iun
BEFORE BREAKFAST
Teatrul Gong - Sala Etaj, Sibiu, 17 iunie 2019, 22:00
17
iun
ANGAJARE DE CLOVN / OLD CLOWN WANTED
TNRS – Sala CAVAS , Sibiu, 17 iunie 2019, 23:00
18
iun
DANSUL PINGUINULUI IMPERIAL / DANCE OF THE EMPEROR PENGUIN
Teatrul Gong - Sala Etaj, Sibiu, 18 iunie 2019, 16:00
18
iun
ULCIORUL SFARAMAT / THE BROKEN JUG
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 18 iunie 2019, 18:00
18
iun
IDIOTII GENIALI / ALL GENIOUS, ALL IDIOT
Redal Expo, Sibiu, 18 iunie 2019, 18:00
18
iun
THE LOST GENERATION
TNRS – Sala CAVAS , Sibiu, 18 iunie 2019, 18:00
18
iun
FRIDA KI ALLO
Sala Studio TNRS, Sibiu, 18 iunie 2019, 18:00
18
iun
STAREA DE ASEDIU / STATE OF SIEGE
Fabrica de Cultura UniCredit la Constructii S.A – Sala Faust, Sibiu, 18 iunie 2019, 20:00
18
iun
FLAMENCO CA DESTIN / DESTINATION FLAMENCO
Centrul Cultural ,,Ion Besoiu'', Sibiu, 18 iunie 2019, 20:00
18
iun
VIATA INTRE FRONTIERE / 17 BORDER CROSSINGS
Teatrul Gong - Sala Parter, Sibiu, 18 iunie 2019, 20:00
18
iun
RITMURI SINESTETICE / SYNESTHETIC BEATS
SINAGOGA , SIBIU, 18 iunie 2019, 20:00
18
iun
FRANCISCO MOREIRA
BISERICA FORTIFICATA CISNADIOARA, Cisnadioara, 18 iunie 2019, 20:00
18
iun
STUDENTUL DIN PRAGA / THE STUDENT OF PRAGUE
Teatrul Gong - Sala Etaj, Sibiu, 18 iunie 2019, 22:00
18
iun
SPIRITUL DANSULUI / LIFE. DANCE SOUL
SALA DE SPORT - COLEGIUL NATIONAL Octavian Goga, Sibiu, 18 iunie 2019, 22:00
18
iun
FRIDA KI ALLO
Sala Studio TNRS, Sibiu, 18 iunie 2019, 22:00
18
iun
LOVE STORIES
TNRS – Sala CAVAS , Sibiu, 18 iunie 2019, 23:00
19
iun
IERUSALIM / JERUSALEM
SALA DE SPORT - COLEGIUL NATIONAL Octavian Goga, Sibiu, 19 iunie 2019, 16:00
19
iun
VIATA INTRE FRONTIERE / 17 BORDER CROSSINGS
Teatrul Gong - Sala Parter, Sibiu, 19 iunie 2019, 16:00
19
iun
STAREA DE ASEDIU / STATE OF SIEGE
Fabrica de Cultura UniCredit la Constructii S.A – Sala Faust, Sibiu, 19 iunie 2019, 18:00
19
iun
ISTORIE LA PERSOANA I / HISTORY IN THE FIRST PERSON
Teatrul Gong - Sala Etaj, Sibiu, 19 iunie 2019, 18:00
19
iun
AMINTIRI FANTOMA / GHOST MEMORIES
TNRS – Sala CAVAS , Sibiu, 19 iunie 2019, 18:00
19
iun
UMBRA IUBITULUI / OMBRE DE MON AMANT
BISERICA EVANGHELICA SF. IOAN , Sibiu, 19 iunie 2019, 18:00
19
iun
CEL MAI BUN FLAMENCO / IMPETU’S
Centrul Cultural ,,Ion Besoiu'', Sibiu, 19 iunie 2019, 20:00
19
iun
TRAVIATA / TRAVIATA - YOU DESERVE A BETTER FUTURE
Filarmonica de stat , Sibiu, 19 iunie 2019, 20:00
19
iun
RITMURI SINESTETICE / SYNESTHETIC BEATS
BISERICA FORTIFICATA CISNADIOARA, Cisnadioara, 19 iunie 2019, 20:00
19
iun
DIN LEVANT SPRE BAIRRO ALTO
BISERICA ROMANO-CATOLICA, Sibiu, 19 iunie 2019, 20:00
19
iun
YVONNE
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 19 iunie 2019, 22:00
19
iun
HOW I LEARNED TO DRIVE
TNRS – Sala CAVAS , Sibiu, 19 iunie 2019, 23:00
20
iun
HIN UND HER / INCOACE SI INCOLO
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 20 iunie 2019, 16:00
20
iun
COPILUL DIN SPATELE OCHILOR / BEHIND THE EYES MUSICAL
Teatrul Gong - Sala Etaj, Sibiu, 20 iunie 2019, 16:00
20
iun
BUCURIA / JOY
Fabrica de Cultura UniCredit la Constructii S.A. - Sala Lulu, Sibiu, 20 iunie 2019, 18:00
20
iun
CEL MAI BUN FLAMENCO / IMPETU’S
Centrul Cultural ,,Ion Besoiu'', Sibiu, 20 iunie 2019, 18:00
20
iun
FENOMENUL WOODSTOCK / CHECKPOINT WOODSTOCK
Redal Expo, Sibiu, 20 iunie 2019, 20:00
20
iun
TRAVIATA / TRAVIATA - YOU DESERVE A BETTER FUTURE
Filarmonica de stat , Sibiu, 20 iunie 2019, 20:00
20
iun
UMBRA IUBITULUI / OMBRE DE MON AMANT
BISERICA FORTIFICATA CISNADIOARA, Cisnadioara, 20 iunie 2019, 20:00
20
iun
DIN LEVANT SPRE BAIRRO ALTO
BISERICA URSULINELOR , SIBIU, 20 iunie 2019, 20:00
20
iun
RELIC (O NEBUNIE DE SPECTACOL) / RELIC
Sala Studio TNRS, Sibiu, 20 iunie 2019, 20:30
20
iun
Povestea printesei deocheate / The Scarlet Princess
Fabrica de Cultura UniCredit la Constructii S.A. - Sala Eugenio Barba, Sibiu, 20 iunie 2019, 22:00
20
iun
GARDENIA
SALA DE SPORT - COLEGIUL NATIONAL Octavian Goga, Sibiu, 20 iunie 2019, 22:00
20
iun
RELIC (O NEBUNIE DE SPECTACOL) / RELIC
Sala Studio TNRS, Sibiu, 20 iunie 2019, 22:00
20
iun
NEBUNA DIN CHAILLOT / THE MADWOMAN OF CHAILLOT
TNRS – Sala CAVAS , Sibiu, 20 iunie 2019, 23:00
21
iun
URSUL / THE BOOR
Teatrul Gong - Sala Parter, Sibiu, 21 iunie 2019, 16:00
21
iun
BUCURIA / JOY
Fabrica de Cultura UniCredit la Constructii S.A. - Sala Lulu, Sibiu, 21 iunie 2019, 18:00
21
iun
FENOMENUL WOODSTOCK / CHECKPOINT WOODSTOCK
Redal Expo, Sibiu, 21 iunie 2019, 18:00
21
iun
TERMEN DE GARANTIE / EXPIRY DATE
TNRS – Sala CAVAS , Sibiu, 21 iunie 2019, 18:00
21
iun
DIN LEVANT SPRE BAIRRO ALTO
BISERICA REFORMATA CALVINA, SIBIU, 21 iunie 2019, 18:00
21
iun
PORTRETE ALE OCCIDENTULUI SI ALE ORIENTULUI
BISERICA EVANGHELICA SF. IOAN , Sibiu, 21 iunie 2019, 19:00
21
iun
CU CE VA SERVESC? / WHAT CAN I OFFER YOU?
Filarmonica de stat , Sibiu, 21 iunie 2019, 20:00
21
iun
FADO DE LA A LA Z / A TO Z FADOS
BISERICA FORTIFICATA CISNADIOARA, Cisnadioara, 21 iunie 2019, 20:00
21
iun
UK GOSPEL CHOIR TOUR PERFORMANCE
BISERICA ROMANO-CATOLICA, Sibiu, 21 iunie 2019, 20:00
21
iun
METAMORFOZE / METAMORPHOSIS
Fabrica de Cultura UniCredit la Constructii S.A. (outdoor), Sibiu, 21 iunie 2019, 21:30
21
iun
CRIMA / MURDER
Sala Studio TNRS, Sibiu, 21 iunie 2019, 22:00
21
iun
PISICA VERDE
TNRS – Sala CAVAS , Sibiu, 21 iunie 2019, 23:00
22
iun
CARNAVALUL / THE CARNIVAL
Fabrica de Cultura UniCredit la Constructii S.A. - Sala Lulu, Sibiu, 22 iunie 2019, 15:00
22
iun
DAMA CU CAMELII / LI YAXIAN
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 22 iunie 2019, 16:00
22
iun
TRAIESTE CLIPA / FINDING NOW
Redal Expo, Sibiu, 22 iunie 2019, 16:00
22
iun
URSUL / THE BOOR
Teatrul Gong - Sala Parter, Sibiu, 22 iunie 2019, 16:00
22
iun
UN TRAMVAI NUMIT POPESCU
Spectacol itinerant Sibiu - Rasinari si retur , Sibiu, 22 iunie 2019, 16:00
22
iun
FAMILIA BACH SI DARUL MUZICII / BACH FAMILY - THE GIFT OF MUSIC
BISERICA FRANCISCANA, SIBIU, 22 iunie 2019, 16:00
22
iun
UK GOSPEL CHOIR TOUR PERFORMANCE
BISERICA REFORMATA CALVINA, SIBIU, 22 iunie 2019, 17:00
22
iun
VENEZUELA
Centrul Cultural ,,Ion Besoiu'', Sibiu, 22 iunie 2019, 18:00
22
iun
SUFLETUL LABIRINTULUI / THE SPIRIT OF A LABYRINTH IN THE EUROPEAN CAPPUCCINO
Teatrul Gong - Sala Etaj, Sibiu, 22 iunie 2019, 18:00
22
iun
HAMLET IT BE
TNRS – Sala CAVAS , Sibiu, 22 iunie 2019, 18:00
22
iun
PEER GYNT
Fabrica de Cultura UniCredit la Constructii S.A. - Sala Eugenio Barba, Sibiu, 22 iunie 2019, 18:30
22
iun
GALA CELEBRITATILOR
Filarmonica de stat , Sibiu, 22 iunie 2019, 19:00
22
iun
FURTUNA LUI K. / K. TEMPEST
SALA DE SPORT - COLEGIUL NATIONAL Octavian Goga, Sibiu, 22 iunie 2019, 20:00
22
iun
TROBAIRITZ
BISERICA FRANCISCANA, SIBIU, 22 iunie 2019, 20:00
22
iun
FADO DE LA A LA Z / A TO Z FADOS
BISERICA ROMANO-CATOLICA, Sibiu, 22 iunie 2019, 20:00
22
iun
FAUST
Fabrica de Cultura UniCredit la Constructii S.A – Sala Faust, Sibiu, 22 iunie 2019, 22:00
22
iun
TRAIESTE CLIPA / FINDING NOW
Redal Expo, Sibiu, 22 iunie 2019, 22:00
22
iun
SUFLETUL LABIRINTULUI / THE SPIRIT OF A LABYRINTH IN THE EUROPEAN CAPPUCCINO
Teatrul Gong - Sala Etaj, Sibiu, 22 iunie 2019, 22:00
22
iun
CALCAND PE CENUSA / DANCING ON ASHES
Sala Studio TNRS, Sibiu, 22 iunie 2019, 22:00
22
iun
DRAMA CERSETORULUI / BEGGAR`S DRAMA
TNRS – Sala CAVAS , Sibiu, 22 iunie 2019, 23:00
23
iun
REPUBLICA MELANIA / MELANIA REPUBLIK
Fabrica de Cultura UniCredit la Constructii S.A. - Sala Lulu, Sibiu, 23 iunie 2019, 15:00
23
iun
DAMA CU CAMELII / LI YAXIAN
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 23 iunie 2019, 16:00
23
iun
FURTUNA LUI K. / K. TEMPEST
SALA DE SPORT - COLEGIUL NATIONAL Octavian Goga, Sibiu, 23 iunie 2019, 16:00
23
iun
UN TRAMVAI NUMIT POPESCU
Spectacol itinerant Sibiu - Rasinari si retur , Sibiu, 23 iunie 2019, 16:00
23
iun
PEER GYNT
Fabrica de Cultura UniCredit la Constructii S.A. - Sala Eugenio Barba, Sibiu, 23 iunie 2019, 17:00
23
iun
VENEZUELA
Centrul Cultural ,,Ion Besoiu'', Sibiu, 23 iunie 2019, 17:00
23
iun
FADO DE LA A LA Z / A TO Z FADOS
BISERICA REFORMATA CALVINA, SIBIU, 23 iunie 2019, 17:00
23
iun
SUNT UN ORB / I AM A BLIND MAN
Redal Expo, Sibiu, 23 iunie 2019, 18:30
23
iun
ELIXIR
Teatrul Gong - Sala Parter, Sibiu, 23 iunie 2019, 18:30
23
iun
THE PIPE ORGAN ON FILM AND MUSICAL
BISERICA EVANGHELICA SF. IOAN , Sibiu, 23 iunie 2019, 19:00
23
iun
UK GOSPEL CHOIR TOUR PERFORMANCE
BISERICA URSULINELOR , SIBIU, 23 iunie 2019, 20:00
23
iun
FAUST
Fabrica de Cultura UniCredit la Constructii S.A – Sala Faust, Sibiu, 23 iunie 2019, 21:00
23
iun
SUNT UN ORB / I AM A BLIND MAN
Redal Expo, Sibiu, 23 iunie 2019, 21:00
23
iun
LIVADA DE VISINI / THE CHERRY ORCHARD
TNRS – Sala CAVAS , Sibiu, 23 iunie 2019, 21:00
23
iun
POVESTILE LUI JOHN CAGE / CAGE SHUFFLE
Teatrul Gong - Sala Etaj, Sibiu, 23 iunie 2019, 22:00
23
iun
DE-A VIATA / LIVELIHOOD
Sala Studio TNRS, Sibiu, 23 iunie 2019, 22:00
Tot ce te intereseaza, direct in inbox.
Aboneaza-te la newsletter-ul nostru, fii primul la care ajung evenimentele noi.
Nu ai gasit inca evenimentul tau?
Cauta aici dupa cuvinte cheie.
Urmareste noutatile pe:
Acest site foloseste cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor. Am inteles