7 Aug
30 Sep
ABONAMENT HANDBAL CLUB DOBROGEA
Sala Sporturilor , Constanta, 7 Aug - 30 Sep 2019
7-28
Sep
Devino un LIDER Curs Dezvoltare Personala adolescenti
Ceainaria Bernschutz , Gradina Icoanei, 7 - 28 September 2019, 11:00
23
Sep
RXF 35 - SIBIU
Sala Sporturilor Transilvania, Sibiu, 23 September 2019, 20:00
23
Sep
APROPIEREA
Teatrul De Arta, Bucuresti, 23 September 2019, 20:00
24
Sep
Jack si vrejul de fasole
Sala Rapsodia, Bucuresti, 24 September 2019, 10:00
24
Sep
SalutCULTURA! - Gramofon
Cinema Pro, Bucuresti, 24 September 2019, 19:00
24
Sep
BARBATE TRECI LA FAPTE
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 24 September 2019, 19:00
25
Sep
Jack si vrejul de fasole
Sala Rapsodia, Bucuresti, 25 September 2019, 10:00
25
Sep
AFC Chindia Targoviste - AFC Hermannstadt
Stadion Ilie Oana Ploiesti, Ploiesti, 25 September 2019, 16:00
25
Sep
ATELIERUL DE CREATIE
ATELIERE, SIBIU, 25 September 2019, 18:00
25
Sep
BARBATE TRECI LA FAPTE
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 25 September 2019, 19:00
25
Sep
A fost doar un vis
Curtea Artistilor, Zalau, 25 September 2019, 19:00
25
Sep
APROPIEREA
Teatrul De Arta, Bucuresti, 25 September 2019, 20:00
26
Sep
Jack si vrejul de fasole
Sala Rapsodia, Bucuresti, 26 September 2019, 10:00
26
Sep
ATELIER DE CREATIE IN LIMBA GERMANA
ATELIERE, SIBIU, 26 September 2019, 17:00
26
Sep
SCHUSCH
Teatrul Gong - Sala Etaj sc, Sibiu, 26 September 2019, 18:30
26
Sep
CIRCO ACQUATICO BELLUCCI
Baba Novac, Bucuresti, 26 September 2019, 18:30
26
Sep
Concert Simfonic
Filarmonica Paul Constantinescu - Sala Ion Baciu, Ploiesti, 26 September 2019, 19:00
26
Sep
YVONNE
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 26 September 2019, 19:00
26
Sep
PLAIESII
Sala Palatului, Bucuresti, 26 September 2019, 19:00
26
Sep
Strada Sperantei
Curtea Artistilor, Zalau, 26 September 2019, 20:00
27-29
Sep
Dracula Horse Festival
Domeniului Dracula Danes , Mures, 27 - 29 September 2019
27-29
Sep
FLIGHT FESTIVAL
Aerodrom Utilitar Cioca, Timisoara, 27 - 29 September 2019
27
Sep
WANDA
Teatrul Gong - Sala Parter, Sibiu, 27 September 2019, 18:00
27
Sep
CIRCO ACQUATICO BELLUCCI
Baba Novac, Bucuresti, 27 September 2019, 18:30
27
Sep
FAUST
Fabrica de Cultura UniCredit la Constructii S.A – Sala Faust, Sibiu, 27 September 2019, 19:00
27
Sep
BARBATI SINGURI
Teatrul Municipal Bacovia - Sala Studio Experiment Petru Valter, Bacau, 27 September 2019, 19:00
27
Sep
MOARTEA UNUI ARTIST
Sala de Teatru la CUB, Iasi, 27 September 2019, 19:00
27
Sep
Spectacol Flamenco - Prendidos
Filarmonica Paul Constantinescu - Sala Ion Baciu, Ploiesti, 27 September 2019, 19:00
27
Sep
Corbu
Curtea Artistilor, Zalau, 27 September 2019, 20:00
27
Sep
Concert extraordinar AG Weinberger Band
Aby Stage Bar , Ramnicu Valcea , 27 September 2019, 22:00
28
Sep
ATELIERUL DE MESTERILIT
ATELIERE, SIBIU, 28 September 2019, 10:00
28
Sep
PRINTESELE-SPION
Teatrul Gong - Sala Etaj, Sibiu, 28 September 2019, 11:00
28
Sep
Jack si vrejul de fasole
Sala Rapsodia, Bucuresti, 28 September 2019, 11:00
28
Sep
ATELIERUL DE MESTERILIT
ATELIERE, SIBIU, 28 September 2019, 12:00
28
Sep
CIRCO ACQUATICO BELLUCCI
Baba Novac, Bucuresti, 28 September 2019, 15:30
28
Sep
WANDA
Teatrul Gong - Sala Parter, Sibiu, 28 September 2019, 18:00
28
Sep
Punguta cu doi bani
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti, 28 September 2019, 18:00
28
Sep
CIRCO ACQUATICO BELLUCCI
Baba Novac, Bucuresti, 28 September 2019, 18:30
28
Sep
FAUST
Fabrica de Cultura UniCredit la Constructii S.A – Sala Faust, Sibiu, 28 September 2019, 19:00
28
Sep
SYMPHONY FOR LIFE
Teatrul National de Opera si Balet Oleg Danovski, Constanta, 28 September 2019, 19:00
28
Sep
ANA DE HARTIE
Uzina cu teatru, Iasi, 28 September 2019, 19:30
28
Sep
ATB at Club NOA
Club NOA, Cluj-Napoca, 28 September 2019, 22:00
29
Sep
PRINTESELE-SPION
Teatrul Gong - Sala Etaj, Sibiu, 29 September 2019, 11:00
29
Sep
Cei trei purcelusi
Teatrul Municipal Bacovia - Sala Mare, Bacau, 29 September 2019, 11:00
29
Sep
Punguta cu doi bani
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti, 29 September 2019, 11:00
29
Sep
CIRCO ACQUATICO BELLUCCI
Baba Novac, Bucuresti, 29 September 2019, 11:30
29
Sep
CIRCO ACQUATICO BELLUCCI
Baba Novac, Bucuresti, 29 September 2019, 15:30
29
Sep
MARJORIE PRIME
Sala Studio Teofil Valcu, Iasi, 29 September 2019, 18:00
29
Sep
GIRAFE - Fabula urbana #1
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 29 September 2019, 19:00
29
Sep
Draga Elena Sergheevna
Teatrul Municipal Bacovia - Sala Mare, Bacau, 29 September 2019, 19:00
29
Sep
UN DOLCE FAR NIENTE ( Vilegiaturistii)
Sala de Teatru la CUB, Iasi, 29 September 2019, 19:00
29
Sep
Concert extraordinar AG Weinberger Band
Zipp It, Cluj Napoca, 29 September 2019, 20:00
30
Sep
CIRCO ACQUATICO BELLUCCI
Baba Novac, Bucuresti, 30 September 2019, 18:30
30
Sep
CHIRITA IN PROVINTIE
TEATRUL NATIONAL SALA MARE, Iasi, 30 September 2019, 19:00
1
Oct
Jack si vrejul de fasole
Sala Rapsodia, Bucuresti, 1 October 2019, 10:00
1
Oct
La un metru de tine
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti, 1 October 2019, 18:00
1
Oct
CIRCO ACQUATICO BELLUCCI
Baba Novac, Bucuresti, 1 October 2019, 18:30
1
Oct
8 FEMEI
TEATRUL NATIONAL SALA MARE, Iasi, 1 October 2019, 19:00
2
Oct
Jack si vrejul de fasole
Sala Rapsodia, Bucuresti, 2 October 2019, 10:00
2
Oct
ATELIERUL DE CREATIE
ATELIERE, SIBIU, 2 October 2019, 18:00
2
Oct
Punguta cu doi bani
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti, 2 October 2019, 18:00
2
Oct
OSCAR SI BUNI ROZ - 10 ani de la premiera
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 2 October 2019, 19:00
2
Oct
APROPIEREA
Teatrul De Arta, Bucuresti, 2 October 2019, 20:00
3
Oct
Punguta cu doi bani
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti, 3 October 2019, 10:00
3
Oct
ImpreLuna
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti, 3 October 2019, 18:00
3
Oct
CIRCO ACQUATICO BELLUCCI
Baba Novac, Bucuresti, 3 October 2019, 18:30
3
Oct
DIE FIRMA DANKT / CU MULTUMIRILE FIRMEI
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 3 October 2019, 19:00
3
Oct
ANA DE HARTIE
Uzina cu teatru, Iasi, 3 October 2019, 19:30
4
Oct
Jack si vrejul de fasole
Sala Rapsodia, Bucuresti, 4 October 2019, 10:00
4
Oct
Pe marimea mea
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti, 4 October 2019, 18:00
4
Oct
GUNOIERUL
Sala Studio Teofil Valcu, Iasi, 4 October 2019, 18:00
4
Oct
CIRCO ACQUATICO BELLUCCI
Baba Novac, Bucuresti, 4 October 2019, 18:30
4
Oct
MALPRAXIS
TNRS - Sala Studio, Sibiu, 4 October 2019, 19:00
4
Oct
DELIA at Club NOA
Club NOA, Cluj-Napoca, 4 October 2019, 21:00
5
Oct
ATELIERUL DE CREAT POVESTI Papusile breloc
ATELIERE, SIBIU, 5 October 2019, 10:00
5
Oct
Happy Manif (Dansam in parc!)
Parcul Tineretului , Sibiu, 5 October 2019, 11:00
5-26
Oct
Devino un LIDER Curs Dezvoltare Personala adolescenti
Ceainaria Bernschutz , Gradina Icoanei, 5 - 26 October 2019, 11:00
5
Oct
ATELIERUL DE CREAT POVESTI Papusile breloc
ATELIERE, SIBIU, 5 October 2019, 12:00
5
Oct
CIRCO ACQUATICO BELLUCCI
Baba Novac, Bucuresti, 5 October 2019, 15:30
5
Oct
Happy Manif (Dansam in parc!)
Parcul Tineretului , Sibiu, 5 October 2019, 16:00
5
Oct
BAIRAM la Timisoara
Iulius Mall, Timisoara, 5 October 2019, 16:00
5
Oct
PUIUL DE LEBADA
Teatrul Gong - Sala Etaj, Sibiu, 5 October 2019, 18:00
5
Oct
Amintiri intr-o valiza
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti, 5 October 2019, 18:00
5
Oct
MARJORIE PRIME
Sala Studio Teofil Valcu, Iasi, 5 October 2019, 18:00
5
Oct
CIRCO ACQUATICO BELLUCCI
Baba Novac, Bucuresti, 5 October 2019, 18:30
5
Oct
Recital Vioara lui Enescu
Filarmonica Paul Constantinescu - Sala Ion Baciu, Ploiesti, 5 October 2019, 19:00
5
Oct
BOEMA
Teatrul National de Opera si Balet Oleg Danovski, Constanta, 5 October 2019, 19:00
5
Oct
POVESTEA PRINTESEI DEOCHEATE - Premiul UNITER pentru cel mai bun spectacol al anului 2018, în România
Fabrica de Cultura UniCredit la Constructii S.A. - Sala Eugenio Barba, Sibiu, 5 October 2019, 19:00
5
Oct
ANDRIES – IESE LA PENSIE
Casa de Cultura a Studentilor, Cluj Napoca, 5 October 2019, 20:00
6
Oct
PUIUL DE LEBADA
Teatrul Gong - Sala Etaj, Sibiu, 6 October 2019, 11:00
6
Oct
Calatorii prin galaxii
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti, 6 October 2019, 11:00
6
Oct
CIRCO ACQUATICO BELLUCCI
Baba Novac, Bucuresti, 6 October 2019, 11:30
6
Oct
CIRCO ACQUATICO BELLUCCI
Baba Novac, Bucuresti, 6 October 2019, 15:30
6
Oct
Punguta cu doi bani
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti, 6 October 2019, 18:00
6
Oct
CARMEN
Teatrul National de Opera si Balet Oleg Danovski, Constanta, 6 October 2019, 19:00
6
Oct
POVESTEA PRINTESEI DEOCHEATE - Premiul UNITER pentru cel mai bun spectacol al anului 2018, în România
Fabrica de Cultura UniCredit la Constructii S.A. - Sala Eugenio Barba, Sibiu, 6 October 2019, 19:00
6
Oct
UN DOLCE FAR NIENTE ( Vilegiaturistii)
Sala de Teatru la CUB, Iasi, 6 October 2019, 19:00
7
Oct
IARNA DRAGOSTEI NOASTRE
Sala Studio Teofil Valcu, Iasi, 7 October 2019, 18:00
7
Oct
STEAUA FARA NUME - PREMIERA
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 7 October 2019, 19:00
8
Oct
Jack si vrejul de fasole
Sala Rapsodia, Bucuresti, 8 October 2019, 10:00
8
Oct
Amintiri intr-o valiza
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti, 8 October 2019, 18:00
8
Oct
MEMORIA APEI
Sala Studio Teofil Valcu, Iasi, 8 October 2019, 18:00
8
Oct
Turneu National FLORIN CHILIAN
Teatrul Mihai Eminescu, Oravita, 8 October 2019, 19:00
8
Oct
VARA IN CARE MAMA A AVUT OCHII VERZI - PREMIERA
TNRS - Sala Studio, Sibiu, 8 October 2019, 19:00
8
Oct
Ceva Marunt la Sala Palatului
Sala Palatului, Bucuresti, 8 October 2019, 20:00
8
Oct
ANDRIES – IESE LA PENSIE
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 8 October 2019, 20:00
9
Oct
Jack si vrejul de fasole
Sala Rapsodia, Bucuresti, 9 October 2019, 10:00
9
Oct
ATELIERUL DE CREATIE
ATELIERE, SIBIU, 9 October 2019, 18:00
9
Oct
Magia ghicitorilor
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti, 9 October 2019, 18:00
9
Oct
Turneu National FLORIN CHILIAN
Liceul de Arta Sabin Pauta, Sala Lira, Resita, 9 October 2019, 19:00
9
Oct
CUI I-E FRICA DE VIRGINIA WOOLF?
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 9 October 2019, 19:00
9
Oct
ANDRIES – IESE LA PENSIE
Filarmonica Banatul Timisoara - Sala Capitol, Timisoara, 9 October 2019, 20:00
10
Oct
Spaima zmeilor
Sala Rapsodia, Bucuresti, 10 October 2019, 10:00
10
Oct
Magia ghicitorilor
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti, 10 October 2019, 10:00
10
Oct
Pinguinii melomani
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti, 10 October 2019, 18:00
10
Oct
MEMORIA APEI
Sala Studio Teofil Valcu, Iasi, 10 October 2019, 18:00
10
Oct
YVONNE
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 10 October 2019, 19:00
11
Oct
Spaima zmeilor
Sala Rapsodia, Bucuresti, 11 October 2019, 10:00
11
Oct
Magia ghicitorilor
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti, 11 October 2019, 10:00
11
Oct
Punguta cu doi bani
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti, 11 October 2019, 18:00
11
Oct
INCURCA-I DRACE
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 11 October 2019, 19:00
11
Oct
MACELARIA LUI IOV
Sala de Teatru la CUB, Iasi, 11 October 2019, 19:00
11
Oct
Turneu National FLORIN CHILIAN
Casa de Cultura a Sindicatelor, Oradea, 11 October 2019, 20:00
11 Oct
10 Nov
PACHET DELO WOMEN'S EHF Champions League - Group Phase
Sala Polivalenta Bucuresti , Bucuresti, 11 Oct - 10 Nov 2019, 20:30
11
Oct
CSM Bucuresti vs Rostov Don
Sala Polivalenta Bucuresti , Bucuresti, 11 October 2019, 20:30
11
Oct
The Motans at Club NOA
Club NOA, Cluj-Napoca, 11 October 2019, 21:00
12
Oct
ATELIERUL DE MESTERILIT
ATELIERE, SIBIU, 12 October 2019, 10:00
12
Oct
SCUFITA ROSIE
Teatrul Gong - Sala Parter, Sibiu, 12 October 2019, 11:00
12
Oct
Punguta cu doi bani
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti, 12 October 2019, 11:00
12
Oct
ATELIERUL DE MESTERILIT
ATELIERE, SIBIU, 12 October 2019, 12:00
12
Oct
SCUFITA ROSIE
Teatrul Gong - Sala Parter, Sibiu, 12 October 2019, 18:00
12
Oct
Pinguinii melomani
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti, 12 October 2019, 18:00
12
Oct
INTERVIUL
Sala Studio Teofil Valcu, Iasi, 12 October 2019, 18:00
12
Oct
Spectacol magie - Visul meu
Casa de Cultura a Studentilor, Cluj Napoca, 12 October 2019, 19:00
12
Oct
Turneu National FLORIN CHILIAN
Teatrul Municipal, Carei, 12 October 2019, 19:00
12
Oct
INCURCA-I DRACE
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 12 October 2019, 19:00
12
Oct
LEMONS. LEMONS. LEMONS. LEMONS. LEMONS
Teatrul Gong - Sala Etaj, Sibiu, 12 October 2019, 20:00
12
Oct
Kempes live @ Hardward Pub
Hardward Pub, Cluj Napoca, 12 October 2019, 20:00
12
Oct
British comedy night | Mojo Aniversary
CLUB MOJO, Bucuresti, 12 October 2019, 20:00
13
Oct
SCUFITA ROSIE
Teatrul Gong - Sala Parter, Sibiu, 13 October 2019, 11:00
13
Oct
Spaima zmeilor
Sala Rapsodia, Bucuresti, 13 October 2019, 11:00
13
Oct
Amintiri intr-o valiza
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti, 13 October 2019, 11:00
13
Oct
MIAMI PRO FITNESS SHOW
Casa de Cultura a Studentilor, Cluj Napoca, 13 October 2019, 14:30
13
Oct
Punguta cu doi bani
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti, 13 October 2019, 18:00
13
Oct
IARNA DRAGOSTEI NOASTRE
Sala Studio Teofil Valcu, Iasi, 13 October 2019, 18:00
13
Oct
LILIACUL
Teatrul National de Opera si Balet Oleg Danovski, Constanta, 13 October 2019, 19:00
13
Oct
IUBIRE CU NABADAI
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 13 October 2019, 19:00
13
Oct
LEMONS. LEMONS. LEMONS. LEMONS. LEMONS
Teatrul Gong - Sala Etaj, Sibiu, 13 October 2019, 20:00
13
Oct
ANDRIES – IESE LA PENSIE
SALA RADIO, Bucuresti, 13 October 2019, 20:00
14
Oct
IARNA DRAGOSTEI NOASTRE
Sala Studio Teofil Valcu, Iasi, 14 October 2019, 18:00
14
Oct
Turneu National FLORIN CHILIAN
Filarmonica Dinu Lipatti, Satu Mare, 14 October 2019, 19:00
14
Oct
Corul Alexandrov - Red Army Choir - povestea continua
Sala Palatului, Bucuresti, 14 October 2019, 20:00
15
Oct
Vrajitorul din Oz
Sala Rapsodia, Bucuresti, 15 October 2019, 10:00
15
Oct
Pinguinii melomani
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti, 15 October 2019, 10:00
15
Oct
Pinguinii melomani
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti, 15 October 2019, 18:00
15
Oct
Turneu National FLORIN CHILIAN
Centrul cultural Mihai Eminescu Sala Mare, Targu Mures, 15 October 2019, 19:00
15
Oct
SANDROS
Uzina cu teatru, Iasi, 15 October 2019, 19:30
16
Oct
Jack si vrejul de fasole
Sala Rapsodia, Bucuresti, 16 October 2019, 10:00
16
Oct
ATELIERUL DE CREATIE
ATELIERE, SIBIU, 16 October 2019, 18:00
16
Oct
Pe marimea mea
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti, 16 October 2019, 18:00
16
Oct
CONTRA DEMOCRATIEI / GEGEN DIE DEMOKRATIE
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 16 October 2019, 19:00
16
Oct
NECUNOSCUTA CUNOSCUTA
TNRS - Sala Studio, Sibiu, 16 October 2019, 19:00
17
Oct
Punguta cu doi bani
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti, 17 October 2019, 10:00
17
Oct
Amintiri intr-o valiza
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti, 17 October 2019, 18:00
17
Oct
ORB DE MINA
TNRS - Sala Studio, Sibiu, 17 October 2019, 19:00
17
Oct
TITUS ANDRONICUS
TEATRUL NATIONAL SALA MARE, Iasi, 17 October 2019, 19:00
17
Oct
Alina Manole - Concert sub Luna Patrata
Club Quantic, Bucuresti, 17 October 2019, 20:00
18
Oct
Jack si vrejul de fasole
Sala Rapsodia, Bucuresti, 18 October 2019, 10:00
18-20
Oct
Transylvania Comic Con - Bilete Actori
BT Arena, Cluj Napoca, 18 - 20 October 2019, 14:00
18-20
Oct
Transylvania Comic Con
Sala Polivalenta - BT Arena, Cluj Napoca, 18 - 20 October 2019, 14:00
18
Oct
ImpreLuna
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti, 18 October 2019, 18:00
18-20
Oct
Conferinta Torent 2019: O credinta vie
Casa de Cultura a Studentilor, Cluj Napoca, 18 - 20 October 2019, 19:00
18
Oct
VULPOIUL
TNRS - Sala Studio, Sibiu, 18 October 2019, 19:00
18
Oct
Kicks & Sticks Big Band
Sala Ariel, Targu Mures, 18 October 2019, 19:00
18
Oct
POVESTEA PASARII FARA CUIB
Uzina cu teatru, Iasi, 18 October 2019, 19:30
18
Oct
FRIDAY NIGHT DANCES
Sala Expovest a Hotelului SENATOR , Timisoara, 18 October 2019, 20:00
19
Oct
ATELIERUL DE CREAT POVESTI Monstruletii dansatori
ATELIERE, SIBIU, 19 October 2019, 10:00
19
Oct
VRAJITORUL DIN OZ
Teatrul Gong - Sala Etaj, Sibiu, 19 October 2019, 11:00
19
Oct
Spaima zmeilor
Sala Rapsodia, Bucuresti, 19 October 2019, 11:00
19
Oct
Magia ghicitorilor
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti, 19 October 2019, 11:00
19
Oct
ATELIERUL DE CREAT POVESTI Monstruletii dansatori
ATELIERE, SIBIU, 19 October 2019, 12:00
19
Oct
CSM Bucuresti vs MKS Perla Lublin
Sala Polivalenta Bucuresti , Bucuresti, 19 October 2019, 18:00
19
Oct
VRAJITORUL DIN OZ
Teatrul Gong - Sala Etaj, Sibiu, 19 October 2019, 18:00
19
Oct
Pe marimea mea
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti, 19 October 2019, 18:00
19
Oct
DON GIOVANNI
Teatrul National de Opera si Balet Oleg Danovski, Constanta, 19 October 2019, 19:00
19
Oct
OSCAR SI BUNI ROZ
TNRS - Sala Studio, Sibiu, 19 October 2019, 19:00
19
Oct
MOARTEA UNUI COMIS VOIAJOR
TEATRUL NATIONAL SALA MARE, Iasi, 19 October 2019, 19:00
20
Oct
VRAJITORUL DIN OZ
Teatrul Gong - Sala Etaj, Sibiu, 20 October 2019, 11:00
20
Oct
Prostia omeneasca
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti, 20 October 2019, 11:00
20
Oct
S-a intamplat intr-o zi de joi
Spectacol itinerant Sibiu - Rasinari si retur , Sibiu, 20 October 2019, 13:00
20
Oct
Punguta cu doi bani
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti, 20 October 2019, 18:00
20
Oct
MADAMA BUTTERFLY
Teatrul National de Opera si Balet Oleg Danovski, Constanta, 20 October 2019, 19:00
20
Oct
CHIRITA IN PROVINTIE
TEATRUL NATIONAL SALA MARE, Iasi, 20 October 2019, 19:00
20
Oct
Compact Iasi
Casa de Cultura a Studentilor, Iasi, 20 October 2019, 19:30
21
Oct
DANSUL DELHI
Sala de Teatru la CUB, Iasi, 21 October 2019, 19:00
21
Oct
Toamna: Kicks & Sticks Big Band
Filarmonica de stat (Sala Thalia), Sibiu, 21 October 2019, 19:00
21
Oct
Compact Bacau
Teatrul de Vara „Radu Beligan”, Bacau, 21 October 2019, 19:30
21
Oct
Sarah Brightman
Sala Palatului, Bucuresti, 21 October 2019, 20:00
22
Oct
Jack si vrejul de fasole
Sala Rapsodia, Bucuresti, 22 October 2019, 10:00
22
Oct
Prostia omeneasca
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti, 22 October 2019, 18:00
22
Oct
Sarah Brightman
BT Arena - Sala Polivalenta, Cluj Napoca, 22 October 2019, 20:00
23
Oct
Jack si vrejul de fasole
Sala Rapsodia, Bucuresti, 23 October 2019, 10:00
23
Oct
ATELIERUL DE CREATIE
ATELIERE, SIBIU, 23 October 2019, 18:00
23
Oct
Amintiri intr-o valiza
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti, 23 October 2019, 18:00
23
Oct
FASHION IN MOTION
Club No Name, Timisoara, 23 October 2019, 19:00
23
Oct
Compact Constanta
Teatrul National de Opera si Balet Oleg Danovski, Constanta, 23 October 2019, 19:30
24
Oct
Vrajitorul din Oz
Sala Rapsodia, Bucuresti, 24 October 2019, 10:00
24
Oct
Amintiri intr-o valiza
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti, 24 October 2019, 10:00
24
Oct
ATELIER DE CREATIE IN LIMBA GERMANA
ATELIERE, SIBIU, 24 October 2019, 17:00
24
Oct
La un metru de tine
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti, 24 October 2019, 18:00
24
Oct
AMINTIRE
TNRS - Sala Studio, Sibiu, 24 October 2019, 19:00
25
Oct
FRANKENSTEIN: CREATURA LUI MARY
Teatrul Gong - Sala Parter, Sibiu, 25 October 2019, 18:00
25
Oct
Pernuta somnoroasa
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti, 25 October 2019, 18:00
25
Oct
COMPILATIE SCURTMETRAJE - Festivalul de Film Nordic
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 25 October 2019, 19:00
26
Oct
ATELIERUL DE MESTERILIT
ATELIERE, SIBIU, 26 October 2019, 10:00
26
Oct
CONACE SI VIN
Crama Basilescu, , 26 October 2019, 10:00
26
Oct
SAREA-N BUCATE
Teatrul Gong - Sala Etaj, Sibiu, 26 October 2019, 11:00
26
Oct
Pernuta somnoroasa
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti, 26 October 2019, 11:00
26
Oct
ATELIERUL DE MESTERILIT
ATELIERE, SIBIU, 26 October 2019, 12:00
26
Oct
THE AMBASSADOR - Festivalul de Film Nordic
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 26 October 2019, 15:00
26
Oct
THE HAPPIEST DAY IN THE LIFE OF OLLI MAKI - Festivalul de Film Nordic
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 26 October 2019, 17:00
26
Oct
FRANKENSTEIN: CREATURA LUI MARY
Teatrul Gong - Sala Parter, Sibiu, 26 October 2019, 18:00
26
Oct
ImpreLuna
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti, 26 October 2019, 18:00
26
Oct
GUNOIERUL
Sala Studio Teofil Valcu, Iasi, 26 October 2019, 18:00
26
Oct
SPARROWS - Festivalul de Film Nordic
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 26 October 2019, 19:00
26
Oct
Compact Craiova
Casa de cultura a studentilor, Craiova, 26 October 2019, 19:30
26
Oct
Carla's Dreams at Club NOA
Club NOA, Cluj-Napoca, 26 October 2019, 21:00
27
Oct
SAREA-N BUCATE
Teatrul Gong - Sala Etaj, Sibiu, 27 October 2019, 11:00
27
Oct
Punguta cu doi bani
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti, 27 October 2019, 11:00
27
Oct
BLIND - Festivalul de Film Nordic
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 27 October 2019, 16:30
27
Oct
Magia ghicitorilor
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti, 27 October 2019, 18:00
27
Oct
GUNOIERUL
Sala Studio Teofil Valcu, Iasi, 27 October 2019, 18:00
27
Oct
CALL GIRL - Festivalul de Film Nordic
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 27 October 2019, 18:30
28
Oct
MARJORIE PRIME
Sala Studio Teofil Valcu, Iasi, 28 October 2019, 18:00
28
Oct
Compact Cluj
Cinema Florin Piersic, Cluj Napoca, 28 October 2019, 19:30
29
Oct
Punguta cu doi bani
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti, 29 October 2019, 10:00
29
Oct
Magia ghicitorilor
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti, 29 October 2019, 18:00
29
Oct
HAMLET. TRADARI
Sala de Teatru la CUB, Iasi, 29 October 2019, 19:00
30
Oct
Punguta cu doi bani
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti, 30 October 2019, 10:00
30
Oct
ATELIERUL DE CREATIE
ATELIERE, SIBIU, 30 October 2019, 18:00
30
Oct
Prostia omeneasca
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti, 30 October 2019, 18:00
30
Oct
20 Noiembrie
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 30 October 2019, 19:00
31
Oct
Punguta cu doi bani
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti, 31 October 2019, 10:00
31
Oct
ATELIER DE CREATIE IN LIMBA GERMANA
ATELIERE, SIBIU, 31 October 2019, 17:00
31
Oct
De-a Micul Print
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti, 31 October 2019, 18:00
31
Oct
EIN SONNENSTRAHL O RAZA DE SOARE
SALA ETAJ, SIBIU, 31 October 2019, 18:30
31
Oct
GALA LAUREATILOR
Teatrul National de Opera si Balet Oleg Danovski, Constanta, 31 October 2019, 18:30
31
Oct
MOROI
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 31 October 2019, 19:00
31
Oct
MOARTEA UNUI ARTIST
Sala de Teatru la CUB, Iasi, 31 October 2019, 19:00
1
Nov
Cenaclul Flacara
Sala Palatului, Bucuresti, 1 November 2019, 19:00
1
Nov
MOROI
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 1 November 2019, 19:00
2
Nov
BARBATE TRECI LA FAPTE
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 2 November 2019, 19:00
2
Nov
Emeric Imre | Cantece de Toamna @ The Ace
Club The Ace, Bucuresti, 2 November 2019, 20:30
2
Nov
INNA at Club NOA
Club NOA, Cluj-Napoca, 2 November 2019, 21:00
3
Nov
BARBATE TRECI LA FAPTE
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 3 November 2019, 19:00
6
Nov
VARA IN CARE MAMA A AVUT OCHII VERZI
TNRS - Sala Studio, Sibiu, 6 November 2019, 19:00
7
Nov
MALPRAXIS
TNRS - Sala Studio, Sibiu, 7 November 2019, 19:00
7
Nov
Shahmen pres. by The Fresh
DESCHIS ATELIER, Bucuresti, 7 November 2019, 21:00
8
Nov
FAUST
Fabrica de Cultura UniCredit la Constructii S.A – Sala Faust, Sibiu, 8 November 2019, 19:00
8
Nov
TAXI #20
Sala Palatului, Bucuresti, 8 November 2019, 19:00
8
Nov
Turneu Zdob si Zdub Constanta
Casa de Cultura a Sindicatelor, Constanta, 8 November 2019, 19:30
9-30
Nov
Devino un LIDER Curs Dezvoltare Personala adolescenti
Ceainaria Bernschutz , Gradina Icoanei, 9 - 30 November 2019, 11:00
9
Nov
Burzuluitii
Spectacol itinerant Sibiu - Rasinari si retur , Sibiu, 9 November 2019, 13:00
9
Nov
Roger Hodgson
SALA RADIO, Bucuresti, 9 November 2019, 18:00
9
Nov
FAUST
Fabrica de Cultura UniCredit la Constructii S.A – Sala Faust, Sibiu, 9 November 2019, 19:00
9
Nov
Turneu Zdob si Zdub Tulcea
CASA DE CULTURA, Tulcea, 9 November 2019, 19:30
10
Nov
S-a intamplat intr-o zi de joi
Spectacol itinerant Sibiu - Rasinari si retur , Sibiu, 10 November 2019, 13:00
10
Nov
CSM Bucuresti vs Team Esbjerg
Sala Polivalenta Bucuresti , Bucuresti, 10 November 2019, 14:30
10
Nov
ORB DE MINA
TNRS - Sala Studio, Sibiu, 10 November 2019, 19:00
10
Nov
Spectacol Aniversar ALEXANDRU ARSINEL si SILVIA DUMITRESCU
Sala Palatului, Bucuresti, 10 November 2019, 19:30
12
Nov
Turneu National FLORIN CHILIAN
Filarmonica Mihail Jora, Bacau, 12 November 2019, 19:00
13
Nov
Iubirea la oameni
TNRS - Sala Studio, Sibiu, 13 November 2019, 19:00
14
Nov
Turneu National FLORIN CHILIAN
Casa de Cultura a Studentilor, Iasi, 14 November 2019, 19:00
14
Nov
Turneu Zdob si Zdub Galati
Sala Sporturilor Dunarea, Galati, 14 November 2019, 19:30
15
Nov
Turneu Zdob si Zdub Suceava
Casa de Cultura a Sindicatelor, Suceava, 15 November 2019, 19:30
16
Nov
Gegen die demokratie / Contra democratiei
TNRS - Sala Studio, Sibiu, 16 November 2019, 17:00
16
Nov
CUI I-E FRICA DE VIRGINIA WOOLF?
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 16 November 2019, 19:00
16
Nov
Turneu Zdob si Zdub Bacau
Teatrul de Vara „Radu Beligan”, Bacau, 16 November 2019, 19:30
17
Nov
Oidip
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 17 November 2019, 19:00
17
Nov
Turneu Zdob si Zdub Buzau
CASA DE CULTURA, Buzau, 17 November 2019, 19:30
18
Nov
Turneu National FLORIN CHILIAN
Teatrul National de Opera si Balet Oleg Danovski, Constanta, 18 November 2019, 19:00
20-24
Nov
Ploiesti Jazz Festival 2019 - 20-24 Noiembrie 2019
Filarmonica Paul Constantinescu - Sala Ion Baciu, Ploiesti, 20 - 24 November 2019, 19:00
20
Nov
GIRAFE - Fabula urbana #1
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 20 November 2019, 19:00
21-24
Nov
ABONAMENT FULL Jazz Up! Festival
SALA RADIO, Bucuresti, 21 - 24 November 2019
21
Nov
Turneu National FLORIN CHILIAN
Cinema Florin Piersic, Cluj Napoca, 21 November 2019, 19:00
21
Nov
Jazz Up! Festival Ziua 1
Green Hours, Bucuresti, 21 November 2019, 19:00
21
Nov
AM ANGAJAT UN UCIGAS PROFESIONIST
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 21 November 2019, 19:00
22
Nov
Jazz Up! Festival Ziua 2
Green Hours, Bucuresti, 22 November 2019, 19:00
22
Nov
Turneu Zdob si Zdub Cluj Napoca
Cinema Florin Piersic, Cluj Napoca, 22 November 2019, 19:30
23
Nov
Burzuluitii
Spectacol itinerant Sibiu - Rasinari si retur , Sibiu, 23 November 2019, 13:00
23
Nov
Turneu National FLORIN CHILIAN
Sala ”Mihai Perian” a Colegiului National de de Arta Ion Vidu, Timisoara, 23 November 2019, 19:00
23
Nov
SPECTACOL ANIVERSAR – NEA MARIN-50 DE ANI DE JOC
Sala Palatului, Bucuresti, 23 November 2019, 19:00
23
Nov
Jazz Up! Festival Ziua 3
SALA RADIO, Bucuresti, 23 November 2019, 19:00
23
Nov
NORA
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 23 November 2019, 19:00
23
Nov
Turneu Zdob si Zdub Alba Iulia
Casa De Cultura a Sindicatelor , Alba Iulia, 23 November 2019, 19:30
23-24
Nov
ABONAMENT Sala Radio Jazz Up! Festival
SALA RADIO, Bucuresti, 23 - 24 November 2019, 19:30
23
Nov
WE LOVE RETRO
BT Arena - Sala Polivalenta, Cluj Napoca, 23 November 2019, 21:00
24
Nov
S-a intamplat intr-o zi de joi
Spectacol itinerant Sibiu - Rasinari si retur , Sibiu, 24 November 2019, 13:00
24
Nov
Jazz Up! Festival Ziua 4
SALA RADIO, Bucuresti, 24 November 2019, 19:00
24
Nov
BRAVUL SOLDAT SVEJK
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 24 November 2019, 19:00
24
Nov
Turneu Zdob si Zdub Timisoara
Teatrul National Mihai Eminescu, Str. Marasesti nr. 2, Timisoara, 24 November 2019, 19:30
25
Nov
Turneu National FLORIN CHILIAN
Cinema Sergiu Nicolaescu, Targu Jiu, 25 November 2019, 19:00
26
Nov
Turneu National FLORIN CHILIAN
Teatrul pentru copiii si tineret COLIBRI din Craiova, Craiova, 26 November 2019, 19:00
27
Nov
CERERE IN CASATORIE
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 27 November 2019, 19:00
27
Nov
VOLTAJ - CA LA 20 DE ANI
Sala Polivalenta, Bucuresti, 27 November 2019, 19:30
28
Nov
HIN UND HER / INCOACE SI INCOLO
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 28 November 2019, 19:00
28
Nov
Turneu Zdob si Zdub Bucuresti
Sala Palatului, Bucuresti, 28 November 2019, 19:30
28
Nov
Intalnirile JTI 2019 - IT Dansa - Barcelona
Teatrul National Bucuresti, Bucuresti, 28 November 2019, 20:00
29
Nov
LECTIA
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 29 November 2019, 19:00
30
Nov
Burzuluitii
Spectacol itinerant Sibiu - Rasinari si retur , Sibiu, 30 November 2019, 13:00
30
Nov
BALUL
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 30 November 2019, 19:00
30
Nov
Turneu Zdob si Zdub Iasi
Casa de Cultura a Studentilor, Iasi, 30 November 2019, 19:30
1
Dec
S-a intamplat intr-o zi de joi
Spectacol itinerant Sibiu - Rasinari si retur , Sibiu, 1 December 2019, 13:00
1
Dec
BALUL
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 1 December 2019, 19:00
2
Dec
Frozen - Regatul inghetat
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 2 December 2019, 18:00
4
Dec
STEAUA FARA NUME
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 4 December 2019, 19:00
5
Dec
CONCERT EXTRAORDINAR LAURA BRETAN SI PRIETENII
Sala Palatului, Bucuresti, 5 December 2019, 19:00
5
Dec
D'ALE LOLELOR / EIN BETT VOLLER URZELN
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 5 December 2019, 19:00
6
Dec
VEDERE DE PE POD
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 6 December 2019, 19:00
7
Dec
KINGS ON ICE
BT Arena , Cluj Napoca, 7 December 2019, 19:00
7
Dec
SARBATORI FERICITE
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 7 December 2019, 19:00
7
Dec
Christmas Magic
Casa Universitarilor, Sala Auditorium Maximum, Cluj Napoca, 7 December 2019, 19:00
7
Dec
STAND UP COMEDY #6
Sala Palatului, Bucuresti, 7 December 2019, 20:00
8
Dec
IUBIRE CU NABADAI
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 8 December 2019, 19:00
8
Dec
STAND UP COMEDY #6
Sala Palatului, Bucuresti, 8 December 2019, 20:00
9
Dec
Gala Folk “Om bun”
Sala Palatului, Bucuresti, 9 December 2019, 19:30
11
Dec
IMI PLACE CUM MIROSI
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 11 December 2019, 19:00
12
Dec
TESATORUL DE VISE - POVESTE DE CRACIUN
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 12 December 2019, 19:00
13
Dec
TESATORUL DE VISE - POVESTE DE CRACIUN
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 13 December 2019, 19:00
13
Dec
STEFAN BANICA-CONCERT EXTRAORDINAR DE CRACIUN-2019
Sala Palatului, Bucuresti, 13 December 2019, 19:30
14
Dec
Balul Filarmonicii Ploiesti
Palatul Culturii Ploiesti - Sala Coloanelor, , 14 December 2019, 18:00
14
Dec
TESATORUL DE VISE - POVESTE DE CRACIUN
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 14 December 2019, 19:00
14
Dec
STEFAN BANICA-CONCERT EXTRAORDINAR DE CRACIUN-2019
Sala Palatului, Bucuresti, 14 December 2019, 19:30
15
Dec
TESATORUL DE VISE - POVESTE DE CRACIUN
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 15 December 2019, 19:00
15
Dec
STEFAN BANICA-CONCERT EXTRAORDINAR DE CRACIUN-2019
Sala Palatului, Bucuresti, 15 December 2019, 19:30
17
Dec
TESATORUL DE VISE - POVESTE DE CRACIUN
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 17 December 2019, 19:00
18
Dec
TESATORUL DE VISE - POVESTE DE CRACIUN
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 18 December 2019, 19:00
18
Dec
HORIA BRENCIU-SUNT CINE VREAU SA FIU!
Sala Palatului, Bucuresti, 18 December 2019, 19:30
19
Dec
TESATORUL DE VISE - POVESTE DE CRACIUN
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 19 December 2019, 19:00
20
Dec
TESATORUL DE VISE - POVESTE DE CRACIUN
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 20 December 2019, 19:00
20
Dec
VIENNA CLASSIC CHRISTMAS
Sala Palatului, Bucuresti, 20 December 2019, 19:30
21
Dec
TESATORUL DE VISE - POVESTE DE CRACIUN
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 21 December 2019, 19:00
22
Dec
TESATORUL DE VISE - POVESTE DE CRACIUN
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 22 December 2019, 19:00
30
Dec
Concertul Traditional de Anul Nou
Sala Palatului, Bucuresti, 30 December 2019, 19:00
31
Dec
Bolyai pálya SOS!
Baza sportiva Bolyai Farkas, Targu Mures, 31 December 2019
8
Feb
Theatre Russian Ballet - Sankt Petersburg - Lacul Lebedelor
Teatrul National de Opera si Balet Oleg Danovski, Constanta, 8 February 2020, 20:00
9
Feb
Theatre Russian Ballet - Sankt Petersburg - Lacul Lebedelor
Opera Nationala, Bucuresti, 9 February 2020, 16:00
9
Feb
Theatre Russian Ballet - Sankt Petersburg - Lacul Lebedelor
Opera Nationala, Bucuresti, 9 February 2020, 20:00
15
Feb
Compact Timisoara
Filarmonica Banatul Timisoara - Sala Capitol, Timisoara, 15 February 2020, 19:30
17
Feb
Compact Oradea
Casa de Cultura a Sindicatelor, Oradea, 17 February 2020, 20:00
18
Feb
Compact Satu Mare
Casa de Cultura a Sindicatelor, Satu Mare, 18 February 2020, 19:30
19
Feb
Compact Zalau
Casa de Cultura a Sindicatelor, Zalau, 19 February 2020, 19:30
21
Feb
Compact Alba
Casa De Cultura a Sindicatelor , Alba Iulia, 21 February 2020, 19:30
22
Feb
Compact Deva
Centrul Cultural Dragan Muntean, Deva, 22 February 2020, 19:30
1
Mar
Compact Galati
Casa de Cultura a Sindicatelor, Galati, 1 March 2020, 19:30
7
Mar
Compact Targu Jiu
Cinema Sergiu Nicolaescu, Targu Jiu, 7 March 2020, 19:30
8
Mar
Compact Turnu Severin
Palatul Cultural Theodor Costescu, Drobeta Turnu Severin, 8 March 2020, 19:30
8
Mar
Boney M feat Liz Mitchell
Sala Palatului, Bucuresti, 8 March 2020, 20:00
12
Jun
Tennis Demo: Simona & Friends
BT Arena , Cluj Napoca, 12 June 2020, 18:00
26-28
Jun
ARAD OPEN AIR
Locatie secreta, Arad, 26 - 28 June 2020
1
Jul
NEVERSEA - REGISTER
Neversea Beach, Constanta, 1 July 2020
14-16
Aug
KULT FEST 2020
STADIONUL MOLDOVA, ROMAN, 14 - 16 August 2020, 16:00
You did not find the event you were looking for?
Search here using keywords.
Follow us on:
This site uses cookies. By browsing this site, you agree to the use of cookies. I understand