Festivalul Internațional de Teatru de la Sibiu
Teatru Sub Luna
Teatrul Ion Creanga
Teatrul Municipal Bacovia
Teatrul National ,,Vasile Alecsandri'' Iasi
Teatrul National de Opera si Balet
Teatrul National Radu Stanca
21
mai
Jack si vrejul de fasole
Sala Rapsodia, Bucuresti, 21 mai 2019, 10:00
21
mai
SANDROS
Uzina cu teatru, Iasi, 21 mai 2019, 19:30
21
mai
APROPIEREA
Teatrul De Arta, Bucuresti, 21 mai 2019, 20:00
22
mai
O poveste a porcului
Palatul National al Copiilor, Bucuresti, 22 mai 2019, 10:00
22
mai
APROPIEREA
Teatrul De Arta, Bucuresti, 22 mai 2019, 20:00
23
mai
O poveste a porcului
Palatul National al Copiilor, Bucuresti, 23 mai 2019, 10:00
24
mai
De-a Micul Print
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti, 24 mai 2019, 18:00
25
mai
O poveste a porcului
Sala Rapsodia, Bucuresti, 25 mai 2019, 11:00
25
mai
MICII DETECTIVI
Teatrul Gong - Sala Etaj, Sibiu, 25 mai 2019, 11:00
25
mai
Calatorii prin galaxii
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti, 25 mai 2019, 18:00
25
mai
MICII DETECTIVI
Teatrul Gong - Sala Etaj, Sibiu, 25 mai 2019, 18:00
25
mai
ROMEO SI JULIETA
Teatrul National de Opera si Balet Oleg Danovski, Constanta, 25 mai 2019, 19:00
26
mai
MICII DETECTIVI
Teatrul Gong - Sala Etaj, Sibiu, 26 mai 2019, 11:00
26
mai
Regele mincinosilor
Teatrul Municipal Bacovia - Sala Mare, Bacau, 26 mai 2019, 11:00
26
mai
CARMEN
Teatrul National de Opera si Balet Oleg Danovski, Constanta, 26 mai 2019, 19:00
26
mai
GAITELE
Teatrul Municipal Bacovia - Sala Mare, Bacau, 26 mai 2019, 19:00
28
mai
Jack si vrejul de fasole
Sala Rapsodia, Bucuresti, 28 mai 2019, 10:00
28
mai
APROPIEREA
Teatrul De Arta, Bucuresti, 28 mai 2019, 20:00
29
mai
Pantalone in luna
Palatul National al Copiilor, Bucuresti, 29 mai 2019, 10:00
30
mai
DAS RIESENRADIESCHEN
Teatrul Gong - Sala Etaj, Sibiu, 30 mai 2019, 18:30
30
mai
SANDROS
Uzina cu teatru, Iasi, 30 mai 2019, 19:30
31
mai
Vrajitorul din Oz
Sala Rapsodia, Bucuresti, 31 mai 2019, 10:00
31
mai
Pernuta somnoroasa
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti, 31 mai 2019, 18:00
1
iun
APROPIEREA
Teatrul De Arta, Bucuresti, 1 iunie 2019, 20:00
2
iun
KAREU DE ASI - Dita, Rait, Vancica, Bobonete
Teatrul de Vara „Radu Beligan”, Bacau, 2 iunie 2019, 19:00
2
iun
TITUS ANDRONICUS PREMIERA
TEATRUL NATIONAL SALA MARE, Iasi, 2 iunie 2019, 19:00
13-16
iun
WORLD EXPERIENCE FESTIVAL - ABONAMENT
Teatrul National, Casa de Cultura a Studentilor, Cluj Napoca, 13 - 16 iunie 2019
13
iun
WORLD EXPERIENCE FESTIVAL
Teatrul National Cluj-Napoca, Cluj Napoca, 13 iunie 2019, 18:00
14
iun
FAUST
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 14 iunie 2019, 16:00
14
iun
IZVORUL DANSULUI / SESSION
Centrul Cultural ,,Ion Besoiu'', Sibiu, 14 iunie 2019, 18:00
14
iun
STELELE CIRCULUI CONTEMPORAN / LA GALERIE
Redal Expo, Sibiu, 14 iunie 2019, 18:00
14
iun
MIHAITA. RECONSTITUIREA UNEI VIETI / GEORGE MIHAITA: THE REENACTMENT OF ONE’S LIFE
Filarmonica de stat , Sibiu, 14 iunie 2019, 18:00
14
iun
RULETA ROMANEASCA / ROMANIAN ROULETTE - A WHOLE LIFE IN ONE NIGHT
Teatrul Gong - Sala Parter, Sibiu, 14 iunie 2019, 18:00
14
iun
BLOSSOM
TNRS – Sala CAVAS , Sibiu, 14 iunie 2019, 18:00
14
iun
PESCARUSUL / THE SEAGULL
SALA DE SPORT - COLEGIUL NATIONAL Octavian Goga, Sibiu, 14 iunie 2019, 20:00
14
iun
HAMLET / LEV DODIN’S HAMLET
Fabrica de Cultura UniCredit la Constructii S.A – Sala Faust, Sibiu, 14 iunie 2019, 21:00
14
iun
MEDEA'S BOYS
Sala Studio TNRS, Sibiu, 14 iunie 2019, 21:00
14
iun
PESCARUSUL
TNRS – Sala CAVAS , Sibiu, 14 iunie 2019, 21:00
14
iun
MIHAITA. RECONSTITUIREA UNEI VIETI / GEORGE MIHAITA: THE REENACTMENT OF ONE’S LIFE
Filarmonica de stat , Sibiu, 14 iunie 2019, 22:00
14
iun
PISICI / CATS
Teatrul Gong - Sala Etaj, Sibiu, 14 iunie 2019, 22:00
15
iun
FAUST
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 15 iunie 2019, 16:00
15
iun
PESCARUSUL / THE SEAGULL
SALA DE SPORT - COLEGIUL NATIONAL Octavian Goga, Sibiu, 15 iunie 2019, 16:00
15
iun
REGULILE JOCULUI / THE RULES OF GAMES
Teatrul Gong - Sala Etaj, Sibiu, 15 iunie 2019, 16:00
15
iun
UN TRAMVAI NUMIT POPESCU
Spectacol itinerant Sibiu - Rasinari si retur , Sibiu, 15 iunie 2019, 16:00
15
iun
CUNUNA DE TINICHEA
Fabrica de Cultura UniCredit la Constructii S.A. - Sala Lulu, Sibiu, 15 iunie 2019, 18:00
15
iun
PAGE 127
TNRS – Sala CAVAS , Sibiu, 15 iunie 2019, 18:00
15
iun
WORLD EXPERIENCE FESTIVAL
Teatrul National Cluj-Napoca, Cluj Napoca, 15 iunie 2019, 18:00
15
iun
IZVORUL DANSULUI / SESSION
Centrul Cultural ,,Ion Besoiu'', Sibiu, 15 iunie 2019, 19:00
15
iun
SINGUR / ALONE
BISERICA FORTIFICATA CISNADIOARA, Cisnadioara, 15 iunie 2019, 20:00
15
iun
SISTER ACT TRIBUTE / GOSPEL INSPIRATION
BISERICA URSULINELOR , SIBIU, 15 iunie 2019, 20:00
15
iun
HAMLET / LEV DODIN’S HAMLET
Fabrica de Cultura UniCredit la Constructii S.A – Sala Faust, Sibiu, 15 iunie 2019, 21:00
15
iun
STELELE CIRCULUI CONTEMPORAN / LA GALERIE
Redal Expo, Sibiu, 15 iunie 2019, 21:00
15
iun
FRUMOS E IN SEPTEMBRIE LA VENETIA / THE BEAUTY OF VENICE IN SEPTEMBER
Filarmonica de stat , Sibiu, 15 iunie 2019, 21:00
15
iun
100 DE MINUTE DE LIBERTATE / 100 MINUTES OF FREEDOM
Teatrul Gong - Sala Parter, Sibiu, 15 iunie 2019, 23:00
15
iun
TAXIMETRISTI / TAXI DRIVERS
Sala Studio TNRS, Sibiu, 15 iunie 2019, 23:00
15
iun
24 AUGUST
TNRS – Sala CAVAS , Sibiu, 15 iunie 2019, 23:00
16
iun
IN A FOREST DARK AND DEEP
Redal Expo, Sibiu, 16 iunie 2019, 16:00
16
iun
FRUMUSETEA ASCUNSA / HIDDEN IN PLAIN SIGHT
SALA DE SPORT - COLEGIUL NATIONAL Octavian Goga, Sibiu, 16 iunie 2019, 16:00
16
iun
HAMLET
Teatrul Gong - Sala Parter, Sibiu, 16 iunie 2019, 16:00
16
iun
FUGARII / THE FUGITIVES
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 16 iunie 2019, 18:00
16
iun
SPALAM COPILUL SAU FACEM ALTUL / BABY WITH THE BATHWATER
TNRS – Sala CAVAS , Sibiu, 16 iunie 2019, 18:00
16
iun
DOI IN UNU / ONE.ONE&ONE
Centrul Cultural ,,Ion Besoiu'', Sibiu, 16 iunie 2019, 18:00
16
iun
SISTER ACT TRIBUTE / GOSPEL INSPIRATION
BISERICA REFORMATA CALVINA, SIBIU, 16 iunie 2019, 18:00
16
iun
DRAGOSTE IN VREMEA REVOLUTIEI / KUSUKO - LOVE REVOLUTION -
Teatrul Gong - Sala Etaj, Sibiu, 16 iunie 2019, 19:30
16
iun
IN NUMELE TATALUI
BISERICA FORTIFICATA CISNADIOARA, Cisnadioara, 16 iunie 2019, 20:00
16
iun
FRANCISCO MOREIRA
BISERICA URSULINELOR , SIBIU, 16 iunie 2019, 20:00
16
iun
Povestea printesei deocheate / The Scarlet Princess
Fabrica de Cultura UniCredit la Constructii S.A. - Sala Eugenio Barba, Sibiu, 16 iunie 2019, 22:00
16
iun
TARA DIN INIMA MEA / OUR COUNTRY
Sala Studio TNRS, Sibiu, 16 iunie 2019, 22:00
16
iun
DONTCRYBABY
TNRS – Sala CAVAS , Sibiu, 16 iunie 2019, 23:00
17
iun
ASTEPTANDU-L PE GODOT / WAITING FOR GODOT
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 17 iunie 2019, 16:00
17
iun
JONGLERII DE PROPORTII / HUMANOPTERE
Filarmonica de stat , Sibiu, 17 iunie 2019, 16:00
17
iun
MON CABARET NOIR
Teatrul Gong - Sala Parter, Sibiu, 17 iunie 2019, 16:00
17
iun
TARA DIN INIMA MEA / OUR COUNTRY
Sala Studio TNRS, Sibiu, 17 iunie 2019, 16:00
17
iun
MOS NICHIFOR
SALA DE SPORT - COLEGIUL NATIONAL Octavian Goga, Sibiu, 17 iunie 2019, 18:00
17
iun
FRANCISCO MOREIRA
BISERICA REFORMATA CALVINA, SIBIU, 17 iunie 2019, 18:00
17
iun
DOI IN UNU / ONE.ONE&ONE
Centrul Cultural ,,Ion Besoiu'', Sibiu, 17 iunie 2019, 20:00
17
iun
JONGLERII DE PROPORTII / HUMANOPTERE
Filarmonica de stat , Sibiu, 17 iunie 2019, 20:00
17
iun
BEFORE BREAKFAST
Teatrul Gong - Sala Etaj, Sibiu, 17 iunie 2019, 20:00
17
iun
SISTER ACT TRIBUTE / GOSPEL INSPIRATION
BISERICA ROMANO-CATOLICA, Sibiu, 17 iunie 2019, 20:00
17
iun
MUSIC THROUGH AGES
BISERICA FORTIFICATA CISNADIOARA, Cisnadioara, 17 iunie 2019, 20:00
17
iun
Povestea printesei deocheate / The Scarlet Princess
Fabrica de Cultura UniCredit la Constructii S.A. - Sala Eugenio Barba, Sibiu, 17 iunie 2019, 22:00
17
iun
IDIOTII GENIALI / ALL GENIOUS, ALL IDIOT
Redal Expo, Sibiu, 17 iunie 2019, 22:00
17
iun
MOS NICHIFOR
SALA DE SPORT - COLEGIUL NATIONAL Octavian Goga, Sibiu, 17 iunie 2019, 22:00
17
iun
BEFORE BREAKFAST
Teatrul Gong - Sala Etaj, Sibiu, 17 iunie 2019, 22:00
17
iun
ANGAJARE DE CLOVN / OLD CLOWN WANTED
TNRS – Sala CAVAS , Sibiu, 17 iunie 2019, 23:00
18
iun
DANSUL PINGUINULUI IMPERIAL / DANCE OF THE EMPEROR PENGUIN
Teatrul Gong - Sala Etaj, Sibiu, 18 iunie 2019, 16:00
18
iun
ULCIORUL SFARAMAT / THE BROKEN JUG
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 18 iunie 2019, 18:00
18
iun
IDIOTII GENIALI / ALL GENIOUS, ALL IDIOT
Redal Expo, Sibiu, 18 iunie 2019, 18:00
18
iun
THE LOST GENERATION
TNRS – Sala CAVAS , Sibiu, 18 iunie 2019, 18:00
18
iun
FRIDA KI ALLO
Sala Studio TNRS, Sibiu, 18 iunie 2019, 18:00
18
iun
STAREA DE ASEDIU / STATE OF SIEGE
Fabrica de Cultura UniCredit la Constructii S.A – Sala Faust, Sibiu, 18 iunie 2019, 20:00
18
iun
FLAMENCO CA DESTIN / DESTINATION FLAMENCO
Centrul Cultural ,,Ion Besoiu'', Sibiu, 18 iunie 2019, 20:00
18
iun
VIATA INTRE FRONTIERE / 17 BORDER CROSSINGS
Teatrul Gong - Sala Parter, Sibiu, 18 iunie 2019, 20:00
18
iun
RITMURI SINESTETICE / SYNESTHETIC BEATS
SINAGOGA , SIBIU, 18 iunie 2019, 20:00
18
iun
FRANCISCO MOREIRA
BISERICA FORTIFICATA CISNADIOARA, Cisnadioara, 18 iunie 2019, 20:00
18
iun
STUDENTUL DIN PRAGA / THE STUDENT OF PRAGUE
Teatrul Gong - Sala Etaj, Sibiu, 18 iunie 2019, 22:00
18
iun
SPIRITUL DANSULUI / LIFE. DANCE SOUL
SALA DE SPORT - COLEGIUL NATIONAL Octavian Goga, Sibiu, 18 iunie 2019, 22:00
18
iun
FRIDA KI ALLO
Sala Studio TNRS, Sibiu, 18 iunie 2019, 22:00
18
iun
LOVE STORIES
TNRS – Sala CAVAS , Sibiu, 18 iunie 2019, 23:00
19
iun
IERUSALIM / JERUSALEM
SALA DE SPORT - COLEGIUL NATIONAL Octavian Goga, Sibiu, 19 iunie 2019, 16:00
19
iun
VIATA INTRE FRONTIERE / 17 BORDER CROSSINGS
Teatrul Gong - Sala Parter, Sibiu, 19 iunie 2019, 16:00
19
iun
STAREA DE ASEDIU / STATE OF SIEGE
Fabrica de Cultura UniCredit la Constructii S.A – Sala Faust, Sibiu, 19 iunie 2019, 18:00
19
iun
ISTORIE LA PERSOANA I / HISTORY IN THE FIRST PERSON
Teatrul Gong - Sala Etaj, Sibiu, 19 iunie 2019, 18:00
19
iun
AMINTIRI FANTOMA / GHOST MEMORIES
TNRS – Sala CAVAS , Sibiu, 19 iunie 2019, 18:00
19
iun
UMBRA IUBITULUI / OMBRE DE MON AMANT
BISERICA EVANGHELICA SF. IOAN , Sibiu, 19 iunie 2019, 18:00
19
iun
CEL MAI BUN FLAMENCO / IMPETU’S
Centrul Cultural ,,Ion Besoiu'', Sibiu, 19 iunie 2019, 20:00
19
iun
TRAVIATA / TRAVIATA - YOU DESERVE A BETTER FUTURE
Filarmonica de stat , Sibiu, 19 iunie 2019, 20:00
19
iun
RITMURI SINESTETICE / SYNESTHETIC BEATS
BISERICA FORTIFICATA CISNADIOARA, Cisnadioara, 19 iunie 2019, 20:00
19
iun
DIN LEVANT SPRE BAIRRO ALTO
BISERICA ROMANO-CATOLICA, Sibiu, 19 iunie 2019, 20:00
19
iun
YVONNE
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 19 iunie 2019, 22:00
19
iun
HOW I LEARNED TO DRIVE
TNRS – Sala CAVAS , Sibiu, 19 iunie 2019, 23:00
20
iun
HIN UND HER / INCOACE SI INCOLO
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 20 iunie 2019, 16:00
20
iun
COPILUL DIN SPATELE OCHILOR / BEHIND THE EYES MUSICAL
Teatrul Gong - Sala Etaj, Sibiu, 20 iunie 2019, 16:00
20
iun
BUCURIA / JOY
Fabrica de Cultura UniCredit la Constructii S.A. - Sala Lulu, Sibiu, 20 iunie 2019, 18:00
20
iun
CEL MAI BUN FLAMENCO / IMPETU’S
Centrul Cultural ,,Ion Besoiu'', Sibiu, 20 iunie 2019, 18:00
20
iun
FENOMENUL WOODSTOCK / CHECKPOINT WOODSTOCK
Redal Expo, Sibiu, 20 iunie 2019, 20:00
20
iun
TRAVIATA / TRAVIATA - YOU DESERVE A BETTER FUTURE
Filarmonica de stat , Sibiu, 20 iunie 2019, 20:00
20
iun
UMBRA IUBITULUI / OMBRE DE MON AMANT
BISERICA FORTIFICATA CISNADIOARA, Cisnadioara, 20 iunie 2019, 20:00
20
iun
DIN LEVANT SPRE BAIRRO ALTO
BISERICA URSULINELOR , SIBIU, 20 iunie 2019, 20:00
20
iun
RELIC (O NEBUNIE DE SPECTACOL) / RELIC
Sala Studio TNRS, Sibiu, 20 iunie 2019, 20:30
20
iun
Povestea printesei deocheate / The Scarlet Princess
Fabrica de Cultura UniCredit la Constructii S.A. - Sala Eugenio Barba, Sibiu, 20 iunie 2019, 22:00
20
iun
GARDENIA
SALA DE SPORT - COLEGIUL NATIONAL Octavian Goga, Sibiu, 20 iunie 2019, 22:00
20
iun
RELIC (O NEBUNIE DE SPECTACOL) / RELIC
Sala Studio TNRS, Sibiu, 20 iunie 2019, 22:00
20
iun
NEBUNA DIN CHAILLOT / THE MADWOMAN OF CHAILLOT
TNRS – Sala CAVAS , Sibiu, 20 iunie 2019, 23:00
21
iun
URSUL / THE BOOR
Teatrul Gong - Sala Parter, Sibiu, 21 iunie 2019, 16:00
21
iun
BUCURIA / JOY
Fabrica de Cultura UniCredit la Constructii S.A. - Sala Lulu, Sibiu, 21 iunie 2019, 18:00
21
iun
FENOMENUL WOODSTOCK / CHECKPOINT WOODSTOCK
Redal Expo, Sibiu, 21 iunie 2019, 18:00
21
iun
TERMEN DE GARANTIE / EXPIRY DATE
TNRS – Sala CAVAS , Sibiu, 21 iunie 2019, 18:00
21
iun
DIN LEVANT SPRE BAIRRO ALTO
BISERICA REFORMATA CALVINA, SIBIU, 21 iunie 2019, 18:00
21
iun
PORTRETE ALE OCCIDENTULUI SI ALE ORIENTULUI
BISERICA EVANGHELICA SF. IOAN , Sibiu, 21 iunie 2019, 19:00
21
iun
CU CE VA SERVESC? / WHAT CAN I OFFER YOU?
Filarmonica de stat , Sibiu, 21 iunie 2019, 20:00
21
iun
FADO DE LA A LA Z / A TO Z FADOS
BISERICA FORTIFICATA CISNADIOARA, Cisnadioara, 21 iunie 2019, 20:00
21
iun
UK GOSPEL CHOIR TOUR PERFORMANCE
BISERICA ROMANO-CATOLICA, Sibiu, 21 iunie 2019, 20:00
21
iun
METAMORFOZE / METAMORPHOSIS
Fabrica de Cultura UniCredit la Constructii S.A. (outdoor), Sibiu, 21 iunie 2019, 21:30
21
iun
CRIMA / MURDER
Sala Studio TNRS, Sibiu, 21 iunie 2019, 22:00
21
iun
PISICA VERDE
TNRS – Sala CAVAS , Sibiu, 21 iunie 2019, 23:00
22
iun
CARNAVALUL / THE CARNIVAL
Fabrica de Cultura UniCredit la Constructii S.A. - Sala Lulu, Sibiu, 22 iunie 2019, 15:00
22
iun
DAMA CU CAMELII / LI YAXIAN
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 22 iunie 2019, 16:00
22
iun
TRAIESTE CLIPA / FINDING NOW
Redal Expo, Sibiu, 22 iunie 2019, 16:00
22
iun
URSUL / THE BOOR
Teatrul Gong - Sala Parter, Sibiu, 22 iunie 2019, 16:00
22
iun
UN TRAMVAI NUMIT POPESCU
Spectacol itinerant Sibiu - Rasinari si retur , Sibiu, 22 iunie 2019, 16:00
22
iun
FAMILIA BACH SI DARUL MUZICII / BACH FAMILY - THE GIFT OF MUSIC
BISERICA FRANCISCANA, SIBIU, 22 iunie 2019, 16:00
22
iun
UK GOSPEL CHOIR TOUR PERFORMANCE
BISERICA REFORMATA CALVINA, SIBIU, 22 iunie 2019, 17:00
22
iun
VENEZUELA
Centrul Cultural ,,Ion Besoiu'', Sibiu, 22 iunie 2019, 18:00
22
iun
SUFLETUL LABIRINTULUI / THE SPIRIT OF A LABYRINTH IN THE EUROPEAN CAPPUCCINO
Teatrul Gong - Sala Etaj, Sibiu, 22 iunie 2019, 18:00
22
iun
HAMLET IT BE
TNRS – Sala CAVAS , Sibiu, 22 iunie 2019, 18:00
22
iun
PEER GYNT
Fabrica de Cultura UniCredit la Constructii S.A. - Sala Eugenio Barba, Sibiu, 22 iunie 2019, 18:30
22
iun
GALA CELEBRITATILOR
Filarmonica de stat , Sibiu, 22 iunie 2019, 19:00
22
iun
FURTUNA LUI K. / K. TEMPEST
SALA DE SPORT - COLEGIUL NATIONAL Octavian Goga, Sibiu, 22 iunie 2019, 20:00
22
iun
TROBAIRITZ
BISERICA FRANCISCANA, SIBIU, 22 iunie 2019, 20:00
22
iun
FADO DE LA A LA Z / A TO Z FADOS
BISERICA ROMANO-CATOLICA, Sibiu, 22 iunie 2019, 20:00
22
iun
FAUST
Fabrica de Cultura UniCredit la Constructii S.A – Sala Faust, Sibiu, 22 iunie 2019, 22:00
22
iun
TRAIESTE CLIPA / FINDING NOW
Redal Expo, Sibiu, 22 iunie 2019, 22:00
22
iun
SUFLETUL LABIRINTULUI / THE SPIRIT OF A LABYRINTH IN THE EUROPEAN CAPPUCCINO
Teatrul Gong - Sala Etaj, Sibiu, 22 iunie 2019, 22:00
22
iun
CALCAND PE CENUSA / DANCING ON ASHES
Sala Studio TNRS, Sibiu, 22 iunie 2019, 22:00
22
iun
DRAMA CERSETORULUI / BEGGAR`S DRAMA
TNRS – Sala CAVAS , Sibiu, 22 iunie 2019, 23:00
23
iun
REPUBLICA MELANIA / MELANIA REPUBLIK
Fabrica de Cultura UniCredit la Constructii S.A. - Sala Lulu, Sibiu, 23 iunie 2019, 15:00
23
iun
DAMA CU CAMELII / LI YAXIAN
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 23 iunie 2019, 16:00
23
iun
FURTUNA LUI K. / K. TEMPEST
SALA DE SPORT - COLEGIUL NATIONAL Octavian Goga, Sibiu, 23 iunie 2019, 16:00
23
iun
UN TRAMVAI NUMIT POPESCU
Spectacol itinerant Sibiu - Rasinari si retur , Sibiu, 23 iunie 2019, 16:00
23
iun
PEER GYNT
Fabrica de Cultura UniCredit la Constructii S.A. - Sala Eugenio Barba, Sibiu, 23 iunie 2019, 17:00
23
iun
VENEZUELA
Centrul Cultural ,,Ion Besoiu'', Sibiu, 23 iunie 2019, 17:00
23
iun
FADO DE LA A LA Z / A TO Z FADOS
BISERICA REFORMATA CALVINA, SIBIU, 23 iunie 2019, 17:00
23
iun
SUNT UN ORB / I AM A BLIND MAN
Redal Expo, Sibiu, 23 iunie 2019, 18:30
23
iun
ELIXIR
Teatrul Gong - Sala Parter, Sibiu, 23 iunie 2019, 18:30
23
iun
THE PIPE ORGAN ON FILM AND MUSICAL
BISERICA EVANGHELICA SF. IOAN , Sibiu, 23 iunie 2019, 19:00
23
iun
UK GOSPEL CHOIR TOUR PERFORMANCE
BISERICA URSULINELOR , SIBIU, 23 iunie 2019, 20:00
23
iun
FAUST
Fabrica de Cultura UniCredit la Constructii S.A – Sala Faust, Sibiu, 23 iunie 2019, 21:00
23
iun
SUNT UN ORB / I AM A BLIND MAN
Redal Expo, Sibiu, 23 iunie 2019, 21:00
23
iun
LIVADA DE VISINI / THE CHERRY ORCHARD
TNRS – Sala CAVAS , Sibiu, 23 iunie 2019, 21:00
23
iun
POVESTILE LUI JOHN CAGE / CAGE SHUFFLE
Teatrul Gong - Sala Etaj, Sibiu, 23 iunie 2019, 22:00
23
iun
DE-A VIATA / LIVELIHOOD
Sala Studio TNRS, Sibiu, 23 iunie 2019, 22:00
5-21
iul
Teatru Sub Luna - ABONAMENT FESTIVAL
Club Quantic, Bucuresti, 5 - 21 iulie 2019
5-21
iul
Teatru Sub Luna - ABONAMENT WEEKEND
Club Quantic, Bucuresti, 5 - 21 iulie 2019
Tot ce te intereseaza, direct in inbox.
Aboneaza-te la newsletter-ul nostru, fii primul la care ajung evenimentele noi.
Nu ai gasit inca evenimentul tau?
Cauta aici dupa cuvinte cheie.
Urmareste noutatile pe:
Acest site foloseste cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor. Am inteles