20
iun
FITS - 20 IUNIE
FITS, Sibiu, 20 iunie 2019
20
iun
We Are Legends
Platinium Lounge & Club, , 20 iunie 2019, 20:00
20
iun
NEBUNA DIN CHAILLOT / THE MADWOMAN OF CHAILLOT
TNRS – Sala CAVAS , Sibiu, 20 iunie 2019, 23:00
21
iun
FITS - 21 IUNIE
FITS, Sibiu, 21 iunie 2019
21-23
iun
RETRO MUSIC FESTIVAL
ROMEXPO, PARCAREA C, Bucuresti, 21 - 23 iunie 2019
21-22
iun
ROMANIA BLOCKCHAIN SUMMIT
Palatul Parlamentului, Bucuresti, 21 - 22 iunie 2019
21
iun
URSUL / THE BOOR
Teatrul Gong - Sala Parter, Sibiu, 21 iunie 2019, 16:00
21
iun
BUCURIA / JOY
Fabrica de Cultura UniCredit la Constructii S.A. - Sala Lulu, Sibiu, 21 iunie 2019, 18:00
21
iun
FENOMENUL WOODSTOCK / CHECKPOINT WOODSTOCK
Redal Expo, Sibiu, 21 iunie 2019, 18:00
21
iun
Joaca cu gheata
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti, 21 iunie 2019, 18:00
21
iun
JURNALUL UNUI NEBUN / A DIARY THAT LED TO INSANITY
Teatrul Gong - Sala Etaj, Sibiu, 21 iunie 2019, 18:00
21
iun
TERMEN DE GARANTIE / EXPIRY DATE
TNRS – Sala CAVAS , Sibiu, 21 iunie 2019, 18:00
21
iun
DIN LEVANT SPRE BAIRRO ALTO
BISERICA REFORMATA CALVINA, SIBIU, 21 iunie 2019, 18:00
21
iun
PORTRETE ALE OCCIDENTULUI SI ALE ORIENTULUI
BISERICA EVANGHELICA SF. IOAN , Sibiu, 21 iunie 2019, 19:00
21
iun
CHIRITA IN PROVINTIE
TEATRUL NATIONAL SALA MARE, Iasi, 21 iunie 2019, 19:00
21
iun
Concert Jazz - Istoria jazz-ului: Avantgarde
Filarmonica Paul Constantinescu - Sala Ion Baciu, Ploiesti, 21 iunie 2019, 19:00
21
iun
Special Experience
Turnul Croitorilor, Cluj Napoca, 21 iunie 2019, 19:00
21
iun
Booha @ The Palace
Muzeul de Arta , Cluj-Napoca, 21 iunie 2019, 20:00
21
iun
CU CE VA SERVESC? / WHAT CAN I OFFER YOU?
Filarmonica de stat , Sibiu, 21 iunie 2019, 20:00
21
iun
JURNALUL UNUI NEBUN / A DIARY THAT LED TO INSANITY
Teatrul Gong - Sala Etaj, Sibiu, 21 iunie 2019, 20:00
21
iun
FADO DE LA A LA Z / A TO Z FADOS
BISERICA FORTIFICATA CISNADIOARA, Cisnadioara, 21 iunie 2019, 20:00
21
iun
UK GOSPEL CHOIR TOUR PERFORMANCE
BISERICA ROMANO-CATOLICA, Sibiu, 21 iunie 2019, 20:00
21
iun
CIRCO ACQUATICO BELLUCCI
PLAJA LARA BEACH, , 21 iunie 2019, 20:00
21
iun
METAMORFOZE / METAMORPHOSIS
Fabrica de Cultura UniCredit la Constructii S.A. (outdoor), Sibiu, 21 iunie 2019, 21:30
21
iun
CRIMA / MURDER
Sala Studio TNRS, Sibiu, 21 iunie 2019, 22:00
21
iun
PISICA VERDE
TNRS – Sala CAVAS , Sibiu, 21 iunie 2019, 23:00
22
iun
FITS - 22 IUNIE
FITS, Sibiu, 22 iunie 2019
22
iun
Parfum in jurul lumii
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti, 22 iunie 2019, 11:00
22
iun
CARNAVALUL / THE CARNIVAL
Fabrica de Cultura UniCredit la Constructii S.A. - Sala Lulu, Sibiu, 22 iunie 2019, 15:00
22
iun
DAMA CU CAMELII / LI YAXIAN
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 22 iunie 2019, 16:00
22
iun
TRAIESTE CLIPA / FINDING NOW
Redal Expo, Sibiu, 22 iunie 2019, 16:00
22
iun
URSUL / THE BOOR
Teatrul Gong - Sala Parter, Sibiu, 22 iunie 2019, 16:00
22
iun
UN TRAMVAI NUMIT POPESCU
Spectacol itinerant Sibiu - Rasinari si retur , Sibiu, 22 iunie 2019, 16:00
22
iun
FAMILIA BACH SI DARUL MUZICII / BACH FAMILY - THE GIFT OF MUSIC
BISERICA FRANCISCANA, SIBIU, 22 iunie 2019, 16:00
22
iun
UK GOSPEL CHOIR TOUR PERFORMANCE
BISERICA REFORMATA CALVINA, SIBIU, 22 iunie 2019, 17:00
22
iun
VENEZUELA
Centrul Cultural ,,Ion Besoiu'', Sibiu, 22 iunie 2019, 18:00
22
iun
SUFLETUL LABIRINTULUI / THE SPIRIT OF A LABYRINTH IN THE EUROPEAN CAPPUCCINO
Teatrul Gong - Sala Etaj, Sibiu, 22 iunie 2019, 18:00
22
iun
HAMLET IT BE
TNRS – Sala CAVAS , Sibiu, 22 iunie 2019, 18:00
22
iun
PEER GYNT
Fabrica de Cultura UniCredit la Constructii S.A. - Sala Eugenio Barba, Sibiu, 22 iunie 2019, 18:30
22
iun
GALA CELEBRITATILOR
Filarmonica de stat , Sibiu, 22 iunie 2019, 19:00
22
iun
COLIVIA
TEATRUL NATIONAL SALA MARE, Iasi, 22 iunie 2019, 19:00
22
iun
FURTUNA LUI K. / K. TEMPEST
SALA DE SPORT - COLEGIUL NATIONAL Octavian Goga, Sibiu, 22 iunie 2019, 20:00
22
iun
TROBAIRITZ
BISERICA FRANCISCANA, SIBIU, 22 iunie 2019, 20:00
22
iun
FADO DE LA A LA Z / A TO Z FADOS
BISERICA ROMANO-CATOLICA, Sibiu, 22 iunie 2019, 20:00
22
iun
BZN - Grand Finale Tour
BT Arena - Sala Polivalenta, Cluj Napoca, 22 iunie 2019, 20:00
22
iun
CIRCO ACQUATICO BELLUCCI
PLAJA LARA BEACH, , 22 iunie 2019, 20:30
22
iun
WHITE PARTY PE TERENUL DE TENIS
Parcul Herastrau ( Open Air), Bucuresti, 22 iunie 2019, 21:00
22
iun
FAUST
Fabrica de Cultura UniCredit la Constructii S.A – Sala Faust, Sibiu, 22 iunie 2019, 22:00
22
iun
TRAIESTE CLIPA / FINDING NOW
Redal Expo, Sibiu, 22 iunie 2019, 22:00
22
iun
SUFLETUL LABIRINTULUI / THE SPIRIT OF A LABYRINTH IN THE EUROPEAN CAPPUCCINO
Teatrul Gong - Sala Etaj, Sibiu, 22 iunie 2019, 22:00
22
iun
CALCAND PE CENUSA / DANCING ON ASHES
Sala Studio TNRS, Sibiu, 22 iunie 2019, 22:00
22
iun
DRAMA CERSETORULUI / BEGGAR`S DRAMA
TNRS – Sala CAVAS , Sibiu, 22 iunie 2019, 23:00
23
iun
FITS - 23 IUNIE
FITS, Sibiu, 23 iunie 2019
23
iun
Tocanita de berbec
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti, 23 iunie 2019, 11:00
23
iun
Aventurile unei vrajitoare
Teatrul Municipal Bacovia - Sala Mare, Bacau, 23 iunie 2019, 11:00
23
iun
Festivalul Papanasilor editia IV
Restaurant Jack, Remetea Mare, 23 iunie 2019, 13:00
23
iun
TROBAIRITZ
Biserica Fortificata din Crit, Jud. Brasov, 23 iunie 2019, 15:00
23
iun
REPUBLICA MELANIA / MELANIA REPUBLIK
Fabrica de Cultura UniCredit la Constructii S.A. - Sala Lulu, Sibiu, 23 iunie 2019, 15:00
23
iun
DAMA CU CAMELII / LI YAXIAN
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 23 iunie 2019, 16:00
23
iun
FURTUNA LUI K. / K. TEMPEST
SALA DE SPORT - COLEGIUL NATIONAL Octavian Goga, Sibiu, 23 iunie 2019, 16:00
23
iun
UN TRAMVAI NUMIT POPESCU
Spectacol itinerant Sibiu - Rasinari si retur , Sibiu, 23 iunie 2019, 16:00
23
iun
PEER GYNT
Fabrica de Cultura UniCredit la Constructii S.A. - Sala Eugenio Barba, Sibiu, 23 iunie 2019, 17:00
23
iun
VENEZUELA
Centrul Cultural ,,Ion Besoiu'', Sibiu, 23 iunie 2019, 17:00
23
iun
FADO DE LA A LA Z / A TO Z FADOS
BISERICA REFORMATA CALVINA, SIBIU, 23 iunie 2019, 17:00
23
iun
SUNT UN ORB / I AM A BLIND MAN
Redal Expo, Sibiu, 23 iunie 2019, 18:30
23
iun
ELIXIR
Teatrul Gong - Sala Parter, Sibiu, 23 iunie 2019, 18:30
23
iun
THE PIPE ORGAN ON FILM AND MUSICAL
BISERICA EVANGHELICA SF. IOAN , Sibiu, 23 iunie 2019, 19:00
23
iun
Draga Elena Sergheevna
Teatrul Municipal Bacovia - Sala Mare, Bacau, 23 iunie 2019, 19:00
23
iun
O SCRISOARE PIERDUTA
TEATRUL NATIONAL SALA MARE, Iasi, 23 iunie 2019, 19:00
23
iun
Emil Bizga Smooth Trumpet
Sala Gloria (fostul Cinema Gloria), Bucuresti, 23 iunie 2019, 20:00
23
iun
UK GOSPEL CHOIR TOUR PERFORMANCE
BISERICA URSULINELOR , SIBIU, 23 iunie 2019, 20:00
23
iun
CIRCO ACQUATICO BELLUCCI
PLAJA LARA BEACH, , 23 iunie 2019, 20:30
23
iun
FAUST
Fabrica de Cultura UniCredit la Constructii S.A – Sala Faust, Sibiu, 23 iunie 2019, 21:00
23
iun
SUNT UN ORB / I AM A BLIND MAN
Redal Expo, Sibiu, 23 iunie 2019, 21:00
23
iun
LIVADA DE VISINI / THE CHERRY ORCHARD
TNRS – Sala CAVAS , Sibiu, 23 iunie 2019, 21:00
23
iun
POVESTILE LUI JOHN CAGE / CAGE SHUFFLE
Teatrul Gong - Sala Etaj, Sibiu, 23 iunie 2019, 22:00
23
iun
DE-A VIATA / LIVELIHOOD
Sala Studio TNRS, Sibiu, 23 iunie 2019, 22:00
24
iun
Magia ghicitorilor
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti, 24 iunie 2019, 18:00
24
iun
SANDROS
Uzina cu teatru, Iasi, 24 iunie 2019, 19:30
24
iun
CIRCO ACQUATICO BELLUCCI
PLAJA LARA BEACH, , 24 iunie 2019, 20:30
25
iun
Pinguinii melomani
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti, 25 iunie 2019, 10:00
25
iun
Vrei sa fii prietenul meu?
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti, 25 iunie 2019, 18:00
25
iun
MEMORIA APEI
Sala Studio Teofil Valcu, Iasi, 25 iunie 2019, 18:00
25
iun
CIRCO ACQUATICO BELLUCCI
PLAJA LARA BEACH, , 25 iunie 2019, 20:30
26
iun
Pinguinii melomani
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti, 26 iunie 2019, 10:00
26
iun
Tocanita de berbec
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti, 26 iunie 2019, 18:00
26
iun
CIRCO ACQUATICO BELLUCCI
PLAJA LARA BEACH, , 26 iunie 2019, 20:30
27-30
iun
Salina Equines Horse Trophy 2019
Salina Equines, Turda, 27 - 30 iunie 2019, 08:00
27
iun
Pinguinii melomani
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti, 27 iunie 2019, 10:00
27
iun
LIMO GLÄSER MIT SOMMERGESCHMACK
ATELIERE, SIBIU, 27 iunie 2019, 17:00
27
iun
Fantezii din palarii
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti, 27 iunie 2019, 18:00
27
iun
MEMORIA APEI
Sala Studio Teofil Valcu, Iasi, 27 iunie 2019, 18:00
27
iun
Concert Simfonic Extraordinar - Închiderea Stagiunii
Casa de Cultura a Sindicatelor, Ploiesti, 27 iunie 2019, 19:00
27
iun
CIRCO ACQUATICO BELLUCCI
PLAJA LARA BEACH, , 27 iunie 2019, 20:30
28
iun
Concert Ronan Keating + pachet cazare si pensiune completa
Teleferic Grand Hotel Poiana Brasov, Brasov, 28 iunie 2019
28-30
iun
ARAD OPEN AIR
ARAD, , 28 - 30 iunie 2019
28-30
iun
Dinner in the Sky @ AOA Festival
Aeroportul Arad, , 28 - 30 iunie 2019
28
iun
NICKY JAM, RAE SREMMURD, KAROL G
Arenele Romane, Bucuresti, 28 iunie 2019, 17:00
28-30
iun
Zeppelin In The Park
Parcul Herastrau ( Open Air), Bucuresti, 28 - 30 iunie 2019, 17:00
28
iun
Magia ghicitorilor
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti, 28 iunie 2019, 18:00
28
iun
MARJORIE PRIME
Sala Studio Teofil Valcu, Iasi, 28 iunie 2019, 18:00
28
iun
STEAUA FARA NUME
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 28 iunie 2019, 19:00
28
iun
Noaptea Spartanilor 2
Sala Olimpia, Timisoara, 28 iunie 2019, 20:00
28
iun
Colosseum
Sala Polivalenta Ion C. Neagu , Calarasi, 28 iunie 2019, 20:00
28
iun
CIRCO ACQUATICO BELLUCCI
PLAJA LARA BEACH, , 28 iunie 2019, 20:30
29
iun
Tocanita de berbec
Teatrul Ion Creanga - Sala Mica, Bucuresti, 29 iunie 2019, 11:00
29-30
iun
Echoes - Tropical Party
Complex turistic Europolis - Zona 9 mai, , 29 - 30 iunie 2019, 16:00
29
iun
GUNOIERUL
Sala Studio Teofil Valcu, Iasi, 29 iunie 2019, 18:00
29
iun
Fa-mi loc
Cercul Militar Ploiesti, Ploiesti, 29 iunie 2019, 18:00
29
iun
PURICELE IN URECHE
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 29 iunie 2019, 19:00
29
iun
CIRCO ACQUATICO BELLUCCI
PLAJA LARA BEACH, , 29 iunie 2019, 20:30
30
iun
Neghinita
Teatrul Municipal Bacovia - Sala Mare, Bacau, 30 iunie 2019, 11:00
30
iun
GUNOIERUL
Sala Studio Teofil Valcu, Iasi, 30 iunie 2019, 18:00
30
iun
Joel Hoekstra [Whitesnake] | Masterclass
CLUB MOJO, Bucuresti, 30 iunie 2019, 19:00
30
iun
PURICELE IN URECHE
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 30 iunie 2019, 19:00
30
iun
Take, Ianke si Cadar
Teatrul Municipal Bacovia - Sala Mare, Bacau, 30 iunie 2019, 19:00
30
iun
CIRCO ACQUATICO BELLUCCI
PLAJA LARA BEACH, , 30 iunie 2019, 20:30
4-7
iul
EXIT FESTIVAL 2019
Petrovaradin Fortress, Novi Sad, 4 - 7 iulie 2019
4-7
iul
NEVERSEA
Neversea Beach, Constanta, 4 - 7 iulie 2019
4
iul
ELECTRA
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 4 iulie 2019, 19:00
5
iul
Teatru Sub Luna - 5 IULIE
Club Quantic, Bucuresti, 5 iulie 2019
5-21
iul
Teatru Sub Luna - ABONAMENT FESTIVAL
Club Quantic, Bucuresti, 5 - 21 iulie 2019
5-21
iul
Teatru Sub Luna - ABONAMENT WEEKEND
Club Quantic, Bucuresti, 5 - 21 iulie 2019
5-7
iul
Festivalul Custom Resita
Poiana Golului , Resita, 5 - 7 iulie 2019, 13:00
5
iul
Seduction by Pagan Events
Pensiunea Viisoara, Viisoara, Jud. Mures, 5 iulie 2019, 16:00
5
iul
INCURCA-I DRACE
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 5 iulie 2019, 19:00
6
iul
Teatru Sub Luna - 6 IULIE
Club Quantic, Bucuresti, 6 iulie 2019
6
iul
FRUMOASA SI BESTIA
Teatrul Gong - Sala Parter, Sibiu, 6 iulie 2019, 11:00
6
iul
FRUMOASA SI BESTIA
Teatrul Gong - Sala Parter, Sibiu, 6 iulie 2019, 18:00
6
iul
INCURCA-I DRACE
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 6 iulie 2019, 19:00
7
iul
Teatru Sub Luna - 7 IULIE
Club Quantic, Bucuresti, 7 iulie 2019
7
iul
FRUMOASA SI BESTIA
Teatrul Gong - Sala Parter, Sibiu, 7 iulie 2019, 11:00
7
iul
IMI PLACE CUM MIROSI
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 7 iulie 2019, 19:00
8
iul
Teatru Sub Luna - 8 IULIE
Teatrul INDART, Bucuresti, 8 iulie 2019
9
iul
Teatru Sub Luna - 9 IULIE
Teatrul INDART, Bucuresti, 9 iulie 2019
10
iul
Teatru Sub Luna - 10 IULIE
Teatrul INDART, Bucuresti, 10 iulie 2019
11
iul
Teatru Sub Luna - 11 IULIE
Teatrul INDART, Bucuresti, 11 iulie 2019
11
iul
D'ALE LOLELOR / EIN BETT VOLLER URZELN
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 11 iulie 2019, 19:00
12
iul
Teatru Sub Luna - 12 IULIE
Club Quantic, Bucuresti, 12 iulie 2019
12
iul
FAUST
Fabrica de Cultura UniCredit la Constructii S.A., Sibiu, 12 iulie 2019, 19:00
12
iul
Meci aniversar U100 - Tribuna I VIP
Cluj Arena Tribuna 1 VIP, Cluj-Napoca, 12 iulie 2019, 19:00
12
iul
Meci aniversar U100 - Tribuna I Inel 1
Cluj Arena Tribuna 1 Inel 1, Cluj-Napoca, 12 iulie 2019, 19:00
12
iul
Meci aniversar U100 - Tribuna I Inel 2
Cluj Arena Tribuna 1 Inel 2, Cluj-Napoca, 12 iulie 2019, 19:00
12
iul
Meci aniversar U100 - Peluza II Inel 1
Cluj Arena Peluza 2 Inel 1, Cluj-Napoca, 12 iulie 2019, 19:00
12
iul
Meci aniversar U100 - Peluza II Inel 2
Cluj Arena Peluza 2 Inel 2, Cluj-Napoca, 12 iulie 2019, 19:00
12
iul
Meci aniversar U100 - Tribuna II Inel 1
Cluj Arena Tribuna 2 Inel 1, Cluj-Napoca, 12 iulie 2019, 19:00
12
iul
Meci aniversar U100 - Tribuna II Inel 2
Cluj Arena Tribuna 2 Inel 2, Cluj-Napoca, 12 iulie 2019, 19:00
12
iul
Meci aniversar U100 - Peluza Sepcile Rosii Inel 1
Cluj Arena Peluza 1 Inel 1, Cluj-Napoca, 12 iulie 2019, 19:00
12
iul
Meci aniversar U100 - Peluza Sepcile Rosii Inel 2
Cluj Arena Peluza 1 Inel 2, Cluj-Napoca, 12 iulie 2019, 19:00
13
iul
Teatru Sub Luna - 13 IULIE
Club Quantic, Bucuresti, 13 iulie 2019
13
iul
FAUST
Fabrica de Cultura UniCredit la Constructii S.A., Sibiu, 13 iulie 2019, 19:00
13
iul
British comedy night
CLUB MOJO, Bucuresti, 13 iulie 2019, 20:00
14
iul
Teatru Sub Luna - 14 IULIE
Club Quantic, Bucuresti, 14 iulie 2019
14
iul
CERERE IN CASATORIE
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 14 iulie 2019, 19:00
14
iul
SUNT O BABA COMUNISTA
Sala Studio TNRS, Sibiu, 14 iulie 2019, 19:00
15
iul
Teatru Sub Luna - 15 IULIE
Teatrul INDART, Bucuresti, 15 iulie 2019
16
iul
Teatru Sub Luna - 16 IULIE
Teatrul INDART, Bucuresti, 16 iulie 2019
17
iul
Teatru Sub Luna - 17 IULIE
Teatrul INDART, Bucuresti, 17 iulie 2019
17-21
iul
ELECTRIC CASTLE
Banffy Castle, Bontida, Cluj, 17 - 21 iulie 2019
18
iul
Teatru Sub Luna - 18 IULIE
Teatrul INDART, Bucuresti, 18 iulie 2019
18-21
iul
Open Air Blues Festival Brezoi
Parcul Central , Brezoi, 18 - 21 iulie 2019
18
iul
CHEIE PENTRU DOI / EIN SCHLUSSEL FUR ZWEI
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 18 iulie 2019, 19:00
19
iul
Teatru Sub Luna - 19 IULIE
Club Quantic, Bucuresti, 19 iulie 2019
19
iul
FAUST
Fabrica de Cultura UniCredit la Constructii S.A – Sala Faust, Sibiu, 19 iulie 2019, 19:00
20
iul
Teatru Sub Luna - 20 IULIE
Club Quantic, Bucuresti, 20 iulie 2019
20
iul
FAUST
Fabrica de Cultura UniCredit la Constructii S.A – Sala Faust, Sibiu, 20 iulie 2019, 19:00
20
iul
Michael Bolton
BT Arena - Sala Polivalenta, Cluj Napoca, 20 iulie 2019, 20:00
21
iul
Teatru Sub Luna - 21 IULIE
Club Quantic, Bucuresti, 21 iulie 2019
21
iul
BON JOVI
Piata Constitutiei, Bucuresti, 21 iulie 2019, 15:00
21
iul
IUBIRE CU NABADAI
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 21 iulie 2019, 19:00
22
iul
THE CURE
Piata Constitutiei, Bucuresti, 22 iulie 2019, 15:00
22
iul
Michael Bolton
Sala Palatului, Bucuresti, 22 iulie 2019, 20:00
26-28
iul
SAMBATA X3
Gradina Ielelor, Jud. Brasov, 26 - 28 iulie 2019
26-27
iul
ARTmania Festival 2019
Piata Mare, Sibiu, 26 - 27 iulie 2019
26
iul
FAUST
Fabrica de Cultura UniCredit la Constructii S.A., Sibiu, 26 iulie 2019, 19:00
26-28
iul
Festival cu Lac
Pasul Tihuta, Piatra Fantanele, 26 - 28 iulie 2019, 20:00
27
iul
FAUST
Fabrica de Cultura UniCredit la Constructii S.A., Sibiu, 27 iulie 2019, 19:00
28
iul
STEAUA FARA NUME
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 28 iulie 2019, 19:00
1-4
aug
UNTOLD - CHAPTER V
Cluj-Napoca, Cluj, 1 - 4 august 2019
1-4
aug
Untold Cazare Confort 1 persoana/4 nopti
Caminul I, Campus Studentesc Observator, Cluj Napoca, 1 - 4 august 2019
9-11
aug
KULT FEST
STADIONUL MOLDOVA, ROMAN, 9 - 11 august 2019
10-11
aug
Summer Well Festival 2019
Domeniul Stirbey, Buftea, 10 - 11 august 2019, 12:00
12-18
aug
Water Music Festival
Ceahlau, Comuna Ceahlau, 12 - 18 august 2019
15-18
aug
Hula Hill Party
Hula Danes, Sighisoara, 15 - 18 august 2019, 10:00
15-18
aug
Smida Jazz Festival
Smida, Comuna Belis, 15 - 18 august 2019, 14:00
7
sep
RUG
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 7 septembrie 2019, 19:00
7
sep
WE LOVE RETRO
Sala Polivalenta, Bucuresti, 7 septembrie 2019, 21:00
10
sep
VEDERE DE PE POD
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 10 septembrie 2019, 19:00
11
sep
PERFECT COMPUS
Sala Studio TNRS, Sibiu, 11 septembrie 2019, 19:00
12
sep
FANTOMA E AICI
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 12 septembrie 2019, 19:00
13-15
sep
PLAI 2019
Muzeul Satului Banatean, Timisoara, 13 - 15 septembrie 2019
13
sep
FAUST
Fabrica de Cultura UniCredit la Constructii S.A – Sala Faust, Sibiu, 13 septembrie 2019, 19:00
14
sep
FAUST
Fabrica de Cultura UniCredit la Constructii S.A – Sala Faust, Sibiu, 14 septembrie 2019, 19:00
15
sep
REASONS TO BE PRETTY
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 15 septembrie 2019, 19:00
19
sep
CHEIE PENTRU DOI / EIN SCHLUSSEL FUR ZWEI
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 19 septembrie 2019, 19:00
20
sep
EDEN
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 20 septembrie 2019, 19:00
21
sep
DAMEN VALS
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 21 septembrie 2019, 19:00
22
sep
SUNT O BABA COMUNISTA
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 22 septembrie 2019, 19:00
24
sep
BARBATE TRECI LA FAPTE
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 24 septembrie 2019, 19:00
25
sep
BARBATE TRECI LA FAPTE
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 25 septembrie 2019, 19:00
26
sep
YVONNE
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 26 septembrie 2019, 19:00
26
sep
PLAIESII
Sala Palatului, Bucuresti, 26 septembrie 2019, 19:00
27
sep
FAUST
Fabrica de Cultura UniCredit la Constructii S.A – Sala Faust, Sibiu, 27 septembrie 2019, 19:00
28-29
sep
Dracula Horse Festival
Domeniului Dracula Danes , Mures, 28 - 29 septembrie 2019
28
sep
FAUST
Fabrica de Cultura UniCredit la Constructii S.A – Sala Faust, Sibiu, 28 septembrie 2019, 19:00
29
sep
GIRAFE - Fabula urbana #1
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 29 septembrie 2019, 19:00
5
oct
Jack si vrejul de fasole
Sala Rapsodia, Bucuresti, 5 octombrie 2019, 11:00
5
oct
ANDRIES – IESE LA PENSIE
Casa de Cultura a Studentilor, Cluj Napoca, 5 octombrie 2019, 20:00
8
oct
Ceva Marunt la Sala Palatului
Sala Palatului, Bucuresti, 8 octombrie 2019, 20:00
8
oct
ANDRIES – IESE LA PENSIE
TNRS – Sala Mare, Sibiu, 8 octombrie 2019, 20:00
9
oct
ANDRIES – IESE LA PENSIE
Filarmonica Banatul Timisoara - Sala Capitol, Timisoara, 9 octombrie 2019, 20:00
13
oct
ANDRIES – IESE LA PENSIE
SALA RADIO, Bucuresti, 13 octombrie 2019, 20:00
14
oct
Corul ALexandrov - Red Army Choir - povestea continua
Sala Palatului, Bucuresti, 14 octombrie 2019, 20:00
18-20
oct
Transylvania Comic Con
Sala Polivalenta - BT Arena, Cluj Napoca, 18 - 20 octombrie 2019, 14:00
21
oct
Sarah Brightman
Sala Palatului, Bucuresti, 21 octombrie 2019, 20:00
22
oct
Sarah Brightman
BT Arena - Sala Polivalenta, Cluj Napoca, 22 octombrie 2019, 20:00
1
nov
Cenaclul Flacara
Sala Palatului, Bucuresti, 1 noiembrie 2019, 19:00
8
nov
TAXI #20
Sala Palatului, Bucuresti, 8 noiembrie 2019, 19:00
9
nov
Roger Hodgson
Romexpo Pavilion Central A, Bucuresti, 9 noiembrie 2019, 18:00
10
nov
Spectacol Aniversar SILVIA DUMITRESCU
Sala Palatului, Bucuresti, 10 noiembrie 2019, 19:30
23
nov
SPECTACOL ANIVERSAR – NEA MARIN-50 DE ANI DE JOC
Sala Palatului, Bucuresti, 23 noiembrie 2019, 19:00
23
nov
WE LOVE RETRO
BT Arena - Sala Polivalenta, Cluj Napoca, 23 noiembrie 2019, 21:00
7
dec
KINGS ON ICE
BT Arena , Cluj Napoca, 7 decembrie 2019, 19:00
9
dec
Gala Folk “Om bun”
Sala Palatului, Bucuresti, 9 decembrie 2019, 19:30
14
dec
Balul Filarmonicii Ploiesti
Palatul Culturii Ploiesti - Sala Coloanelor, , 14 decembrie 2019, 18:00
Tot ce te intereseaza, direct in inbox.
Aboneaza-te la newsletter-ul nostru, fii primul la care ajung evenimentele noi.
Nu ai gasit inca evenimentul tau?
Cauta aici dupa cuvinte cheie.
Urmareste noutatile pe:
Acest site foloseste cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor. Am inteles